BRK MAKİNE 5’İNCİ KEZ SIGN İSTANBUL’DA

BRK MAKİNE 5’İNCİ KEZ SIGN İSTANBUL’DA
Sign İstanbul Fuarı’na 5’inci kez katıldıklarını söyleyen BRK CNC Kesici Takımlar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Burak Ersoy fuarla ilgili görüşlerini dile getirdi.


Bu yıl fuar 2O’inci kez kapılarını açıyor. Fuara kaç yıldır katılıyorsunuz? Sign İstanbul bugüne kadar firmanıza ne gibi katkılar sağladı?

Bu yıl fuara 5’inci kez katılım gösteriyoruz. Sign İstanbul alanında Türkiye’de düzenlenen en büyük organizasyon diyebiliriz. Her yıl fuar dönüşü yaptığımız değerlendirmelerde yüzlerce yerli ve yabancı müşteriye ulaşıp güçlü bağlantılar yaptığımızı görüyoruz. Bu yıl da amacımız yeni müşterilere ulaşmak. Bu anlamda Sign İstanbul, sektörde söz sahibi olabilmek adına bizim için önemli bir fuar.

Fuarda sergileyeceğiniz ürün grupları hakkında bilgi alabilir miyiz? Bu yıl fuarda özel kampanyalarınız olacak mı?

Fuarda CNC kesici takımlarını, reklam sektörümüzle alakalı pleksiglass malzemeleri ve alüminyum frezeleri tanıtacağız. Yeni ürün gruplarımızı da fuarda sergilemek için yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Döviz kurundaki dalgalanmalar bu yıl bizi olumsuz etkilese de bu yıl çok özel fiyatlarla müşterilerimizin karşılarında olacağız.

Yılın ilk yarısı firmanız için nasıl geçti? Yılın geri kalanında planlarınız neler?

Yılın ilk yarısında hedeflerimizi gerçekleştirerek %25 büyüme sağladık. Yılın geri kalanında da öncelikli hedefimiz sahip olduğumuz bu konumu elimizde tutmak olacak.

Önümüzdeki süreçte yeni ürünler söz konusu mu?

Şu anda Ar-Ge çalışmaları devam eden projelerimiz ve hedeflerimiz var; bunları gerçekleştirmek için yoğun bir çaba içerisindeyiz. Önceliğimiz de Avrupa standartlarının üzerinde kaliteli ürünleri sektöre sunmaktır.

Son olarak sektöre iletmek istediğiniz bir mesajınız var mı?

Bu yıl da iyi bir fuar geçireceğimize eminim. Tüm katılımcılara ve ziyaretçilere hayırlı ve bereketli bir fuar diler sizlere de sektöre katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim.Bu içerik 758 defa okundu.