SDS SATIŞ DESTEK SİSTEMLERİ SIGN İSTANBUL FUARI’NDAKİ BÜYÜK BULUŞMAYA HAZIRLANIYOR

SDS SATIŞ DESTEK SİSTEMLERİ SIGN İSTANBUL FUARI’NDAKİ BÜYÜK BULUŞMAYA HAZIRLANIYOR
Sign İstanbul Fuarı’na katılacak olan SDS Satış Destek Sistemleri, bu yıl kendi markaları Snapper ve Plastech markalarının yanı sıra temsilciliğini yürüttüğü Mimaki, Liyu ve Avery gibi markalara ait ürünleri de ziyaretçilerle buluşturacak.


Sign İstanbul Fuarı’na katılacak olan SDS Satış Destek Sistemleri, bu yıl kendi markaları Snapper ve Plastech markalarının yanı sıra temsilciliğini yürüttüğü Mimaki, Liyu ve Avery gibi markalara ait ürünleri de ziyaretçilerle buluşturacak. Biz de fuar hakkında SDS Pazarlama İletişim Direktörü Can Yalçın ile görüştük.

Bu yıl fuar 2O’inci kez kapılarını açıyor. Fuara kaç yıldır katılıyorsunuz? Sign İstanbul’un sektördeki konumu ve gelişimi hakkında değerlendirmelerinizi alabilir miyiz? Sign İstanbul bugüne kadar firmanıza ne gibi katkılar sağladı?

SDS olarak Sign İstanbul fuarının, reklamcılık sektörünün gelişimi ve değişimi adına yeni trend ve yeni teknolojilerin gözlemlenebildiği en büyük pencere olduğunu düşünüyoruz. Sign İstanbul, ulusal ve uluslararası firmaların buluşma noktası olarak benimsenmiş olan en iyi organizasyonlardan biri diyebiliriz. Dolayısıyla sektörün değişim ve gelişim süreçlerinde fuarın sağladığı o büyük pencereden bakabiliyor olmak, SDS olarak büyümemize ve büyük düşünmemize büyük katkı sağladı.

Bu yılki fuara dair beklentilerinizi alabilir miyiz? Fuara hangi amaçlarla katılıyorsunuz? Fuarda sergileyeceğiniz ürün grupları hakkında bilgi alabilir miyiz?

SDS olarak fuar süresinde satış yapma kaygısı taşımamaktayız. Yurt içi ve yurt dışından gelen ziyaretçilerimiz ile iş birliğimizi geliştirmek, yeni müşterilere kendimizi doğru ifade etmek beklentilerimiz dahilinde. Fuarda bu yıl kendi ürettiğimiz ürünler olan Snapper, Plastech Pvc Foam gibi ürünlerimize ilave olarak Mimaki ve Liyu dijital baskı makinelerini ve Avery folyo ürünlerini sergileyeceğiz.

Yılın ilk yarısı firmanız için nasıl geçti?

Yılın ilk yarısı bizim için oldukça başarılı geçti. SDS olarak 1O. şubemiz Kayseri’de hizmete girdi, 11 ve 12’nci şubelerimiz için de hazırlıklarımız devam ediyor.

Son olarak sektöre iletmek istediğiniz bir mesajınız var mı?

Sektöre emeği geçen herkese başarılı bir yıl diliyor, Sign İstanbul fuarı organizatörlerine de teşekkürlerimizi iletiyoruz.Bu içerik 11351 defa okundu.