ALMİRA TEKNOLOJİ LAZER KESİM MAKİNELERİ İLE PERFORMANS VE KALİTEDEN TAVİZ VERMEYİN

ALMİRA TEKNOLOJİ LAZER KESİM MAKİNELERİ İLE PERFORMANS VE KALİTEDEN TAVİZ VERMEYİN
Lazer makineleri ile maketler, hediyelik eşyalar, takılar, mimari modeller, kişiye özel ürünler, düğün davetiyeleri, karşılama panoları, uyarı levhaları, tabelalar ve promosyon ürünleri gibi birçok ürün hazırlayabilirsiniz.


Lazer ışını ile kesim hızı, iş/zaman oranı ve verimlilik açısından geleneksel kesim sistemlerinden daha üstün performansa sahiptir. Günümüzde lazer kesim eskisinden çok daha kolay ve hızlı yapılabilmekte olup çok çeşitli uygulamalarda ve endüstrilerde kullanılmaktadır. Lazer sistemlerinde Türkiye’nin lider üreticilerinden biri olan Almira Teknoloji, pleksiglas (akrilik), MDF, kontrplak, ayna pleksi, deri, metal, cam, kağıt, karton, mukavva, kaşe lastiği, kumaş, mimari modeller ve filmler gibi birçok malzemenin lazerle kesimi, kazıması, markalaması gibi çeşitli uygulamalar için yenilikçi lazer makineleri öneriyor. Tüm uygulamalarda ve endüstrilerde Almira Lazer makineleri temiz, hızlı, yüksek kalite lazer kesim sağlıyor.

Lazer makineleri esnek şekilde kullanılabilir

Almira Lazer makineleri çeşitli uygulama ihtiyaçlarına göre çok kolay şekilde uyarlanabilir. Lazer ışınıyla bireysel parti ürünler bile seri üretimler kadar kolay ve ekonomik şekilde kesilebilir. Küçük malzemeler büyük malzemelerle aynı şekilde lazer kesime uygundur.

Azami hassasiyet, keskin kenarlar ve karlı kesim süreci

Lazer kesicinin gücü, çok çeşitli malzemelerin yüksek hassasiyetle kesilebilmesinden kaynaklanmaktadır. Almira Lazer kesim makineleri, tüp gücü seçenekleri ile kalın malzemeleri dahi hassas şekilde kesmenizi, kazımanızı ve markalama işlemleri yapmanızı sağlar.

Lazer kesim makineleri mükemmel lazer kesim yapmakta olup her zaman çapaksız ve tırtıksız kesim sağlanır. Bu sayede malzemede keskin ve temiz kenarlar elde edilmiş olur.

Almira Lazer makinesi maksimum kalite, güvenilirlik, performans ve hızı temsil eder. Bunun yanında lazer kesim son derece karlıdır. Lazer kesim makinelerinin aşınma ve yıpranması uzun yıllar alır. Sonuç olarak hızlı bir şekilde kendi maliyetini ödeyip işletmenin gelirini en üst seviyeye çıkarır.

Lazer Tüp Seçenekleri

6O-8Ow   9O-1OOw   1OO-13Ow   13O-15Ow

Lazer kesim için Almira makineleri

Almira lazerin çok çeşitli malzemeyi kesmek için düz yataklı lazer makinelerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Aeon Nova’nın tablalarının 2O cm otomatik asansörü sayesinde daha yüksek malzemeler işlemek çok kolay. Makine çalışmaya başladığında devreye giren çift hava emiş yolu ve hava üfleme, soğutma sistemi ile enerji verimliliği üst düzeydedir. Büyük plakaları önden arkaya sürmek için makinenin arka kısmında boşluk bulunur. Tüm optikler için yüksek kaliteli IIVI infrared markası tercih edilmiştir.

Clean Pack Teknolojisi

Laser kesim ve kazıma makinelerinin en büyük sorunlarından biri mekanik aksamlardaki toz ve duman kalıntılarından dolayı üretimin olumsuz etkilenmesidir. AEON Clean Pack teknolojisi ile makinenin tüm kritik aksamları korunmaktadır. Bu sayede makineler performanstan taviz vermeden çok daha uzun ömürlü çalışabilir. Aeon Nova serisi ayrıca Tayvan üretimi ultra hızlı lineer ray ve arabalar sayesinde çok hassas ve hızlı işlem imkanı sunmaktadır. Kullanması Çok Kol ay Aeonpro yazılımı sayesinde tasarım programınızdan elde ettiğiniz dosya formatlarını kolayca işleme alabilirsiniz. Dahili bellek ile makine içerisinde iş saklayabilir ve daha sonra seçerek çalışabilirsiniz. Aeon Nova sistemini çalıştırmak bir yazıcıyı çalıştırmak kadar kolaydır.

Kullanması Çok Kolay

Aeonpro yazılımı sayesinde tasarım programınızdan elde ettiğiniz dosya formatlarını kolayca işleme alabilirsiniz. Dahili bellek ile makine içerisinde iş saklayabilir ve daha sonra seçerek çalışabilirsiniz. Aeon Nova sistemini çalıştırmak bir yazıcıyı çalıştırmak kadar kolaydır.Bu içerik 1149 defa okundu.