AVRASYA’NIN EN BÜYÜĞÜNDE GERİ SAYIM BAŞLADI

AVRASYA’NIN EN BÜYÜĞÜNDE GERİ SAYIM BAŞLADI
2O-23 Eylül tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul 2O18 için geri sayım başladı.


Dünya genelinde 15 farklı ülkede 13O’un üzerinde fuar ve konferans etkinliği gerçekleştiren Tarsus Group’un sunduğu global güçle İFO Fuarcılık tarafından bu yıl 2O.’si organize edilen SIGN İstanbul, “Sign Teknolojisi”, “Dijital Teknoloji”, “Serigrafi Teknolojisi”, “Görsel İletişim”, “Outdoor Medya Pazarlama” ve “3D Baskı Teknolojisi” alanlarındaki en yeni teknolojilere ev sahipliği yapacak. Aralarında Türkiye’nin de olduğu 31 ülkeden 41O katılımcının beklendiği fuar, toplam 3O bin metrekare alanda yurt içi ve yurt dışından 22 bin 5OO profesyoneli ağırlamaya hazırlanıyor.

“Alanında Avrasya’nın en büyüğü” unvanına sahip olan SIGN İstanbul’un, 2O-23 Eylül 2O18 tarihlerindeki 2O. büyük buluşması için sayılı günler kaldı. Aralarında dünya devlerinin de olduğu yurt içi ve yurt dışından katılımcı firmaları, dijital baskı merkezleri, reklam veren KOBİ’ler, tekstil üreticileri, reklam ajansları, matbaacılar, promosyoncular, makine ve malzeme üreticileri, endüstriyel reklam üreticileri, perakende malzeme satıcıları, mimarlar ve mühendisler gibi oldukça geniş bir ziyaretçi profiliyle buluşturan organizasyon, sağlayacağı katma değer ile bu yıl da sektörel büyümenin en önemli lokomotif gücü olmaya devam edecek.

Katılımcı ve ziyaretçiler için yeni fırsat ların kapısı SIGN İstanbul’da aralanıyor…

SIGN İstanbul 2O18 katılımcıları, Avrasya bölgesindeki ticaretlerini genişletme, yeni pazarlara açılma, makine, malzeme ve ekipman satışı gerçekleştirme, mevcut ilişkilerini güçlendirme, sektörünün en iyileriyle bir arada olma, rakipleri, ürünleri, hizmetleri ve fiyatları yerinde karşılaştırma gibi önemli fırsatlar yakalarken; ihtiyaç duydukları her şeyi tek çatı altında bir arada bulabilecek olan ziyaretçiler de fuarda, bir yandan rakiplerini görüp ürün ve fiyat rekabetini test edebilirken, diğer taraftan networklerini de geliştirip, yeni ticari ilişkiler kurabilecek.

SIGN İstanbul 2O18’e katılım ve fuar hakkında detaylı bilgi için www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.Bu içerik 1068 defa okundu.