LİTEKS PESENT’E MARKASIYLA SIGN İSTANBUL’A HAZIRLANIYOR

LİTEKS PESENT’E MARKASIYLA SIGN İSTANBUL’A HAZIRLANIYOR
Liteks, Pesent’e markalı dijital baskı kanvas kumaşlarını SIGN İstanbul 2O18’de 14.Salon K-22 nolu standında ziyaretçilerine sergileyecek.Fuarda Pesent’e Dijital Baskı Kanvas Kumaşları sergilenecek.


1986 yılında kurulan teknik tekstil firması Liteks’in markası Pesent’e, Türkiye’nin en büyük kanvas üreticilerinden biri olma özelliğini taşıyor. Sanatçı kanvası ve dijital baskı kanvası serilerindeki farklı kumaş kompozisyonları, yüzey kaplamaları, en, doku ve çeşitlilikle tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. Üretimi İstanbul’da gerçekleşen Pesent’e 3O’dan fazla ülkede satılıyor.

Liteks, Pesent’e markalı dijital baskı kanvas kumaşlarını SIGN İstanbul 2O18’de 14.Salon K-22 nolu standında ziyaretçilerine sergileyecek. Ink jet baskı makinelerinde kullanılan ve her türlü mürekkeple uyumlu %1OO pamuklu, % 1OO polyester, pamuk/polyester, % 1OO keten kanvas çeşitleri fuarda sergileniyor olacak. Anında kuruma özelliğine sahip, Pigment mürekkepler ile uyumlu, baskı kalitesi yüksek, beyaz temiz bir yüzeye sahip olan Digi PREMIUM 1664 de stantta yerini alacak. Ayrıca pigment kanvas ve farklı neon renklerine sahip DYE mürekkep ile uyumlu su bazlı kanvaslar da ziyaretçilere tanıtılacak.Bu içerik 1076 defa okundu.