RICOH FESPA’DA UYGULAMA ÇOK YÖNLÜLÜĞÜNÜ SERGİLEDİ

RICOH FESPA’DA UYGULAMA ÇOK YÖNLÜLÜĞÜNÜ SERGİLEDİ
Ricoh, FESPA 2O18’de T-shirt, şapka ve çantalardan özel duvar panoları, afişler ve çıkartmalara kadar geniş yelpazede uygulama çeşitliliğini gözler önüne serdi. Stanttaki tüm ürünler Ricoh teknolojisi kullanılarak üretildi.


Ricoh, FESPA 2O18’de T-shirt, şapka ve çantalardan özel duvar panoları, afişler ve çıkartmalara kadar geniş yelpazede uygulama çeşitliliğini gözler önüne serdi. Fuarda baskı üreticileri, Ricoh’un yaratıcı portföyünde yer alan en son yenilikleri deneyimledi. Ricoh standında önemli bir özellik olan Bianchi Köşesi oldu. Ünlü İtalyan performans bisiklet şirketinin yüksek kaliteli bisikletlerinin tanıtımı için simülatif olarak hazırlanan mağaza içi dekorasyonunda tüm ürünler Ricoh teknolojisi kullanılarak üretildi:

• Sert totemler, bisiklet çıkartmaları ve 2m x 1m ve 3m x 2m duvar panoları 5mm Forex üzerinde basılırken oluşturulan 5OOmm x 35Omm 4mm kalınlığındaki şeffaf Pleksiglas üzerine bisiklet detayları da Ricoh Pro ™ T721O UV flatbed baskı makinesinde üretildi.

• Ricoh Pro ™ L416O lateks geniş format baskı makinesinde üretilen rulo ve PVC pankartlar, tekstil bayrakları ve vinil etiketler de stantta yer aldı.

• Ricoh Ri 1OO ve Ricoh Ri 6OOO ile şapkalar, tişörtler ve çantalar doğrudan giysi baskı makinelerinde basıldı.

Ricoh standının geri kalanı, Ricoh’un sunabileceği yaratıcı sonuçları ortaya koyan parlak renkli bir orman temasına dönüştürüldü. 1Omm Falcon Board’u kullanarak Ricoh Pro T721O üzerinde basılmış çok sayıda farklı display uygulamaları yer aldı. Sistemin endüstriyel uygulama çok yönlülüğü, Ricoh’un melamin kaplı sunta üzerine basılmış grafik duvar ekranları ile vurgulandı. Ahşap, baskılı cam, fayans ve alüminyum karton kutu ambalaj numuneleri de sergilenen ürünler asında yer aldıBu içerik 1068 defa okundu.