CANON OCÉVAIOPRINT 6OOO TITAN SERİSİNİN İNOVATİF ÇÖZÜMLERİ EDP DERNEĞİ TARAFINDAN TESCİLLENDİ

CANON OCÉVAIOPRINT 6OOO TITAN SERİSİNİN İNOVATİF ÇÖZÜMLERİ EDP DERNEĞİ TARAFINDAN TESCİLLENDİ
Canon OcéVaioPrint 6OOO Titan Serisi, Avrupa’nın dijital baskı sektörünün en prestijli ödüllerinden olan 2O18 EDP’den “Tek Renk Dijital Tabaka Yazıcı” kategorisinde birincilik ödülü almaya hak kazandı.


Canon, OcéVaioPrint 6OOO Titan ürünü ile European Digital Press Association (EDP) tarafından her yıl dağıtılan EDP Ödülleri’nden “Tek Renk Dijital Tabaka Yazıcı” kategorisinde ödül almaya hak kazanarak başarısını taçlandırdı. Siyah beyaz baskının hala baskın olduğu endüstriyel baskı sektöründe, Canon en yeni teknolojileri sunmayı sürdürüyor.

12 Yıllık Bir Gelenek: EDP Ödülleri

Avrupa genelinde 21 üye dergi ile 27 ülkeyi kapsayan EDP Derneği (European Digital Press Association), teknoloji uygulayıcılarının doğru çözümler bulmalarına yardımcı olmayı hedefliyor ve her yıl sektörün en prestijli ödülü olan EDP Ödülleri’ni de düzenliyor. Avrupa’nın dijital baskı sektörü için en değerli ödüllerinden biri olarak görülen EDP Ödülleri, 12 yıldır en iyi teknolojik gelişmeleri ödüllendiriyor. EDP Ödülleri, her yıl uzman bir komisyon tarafından yürütülüyor. Dijital baskı alanındaki yazılım ve donanım, geniş format baskı, ticari baskı, sonlandırma çözümleri, tüketim malzemeleri (mürekkepler ve alt tabakalar), özel çözümler ile ilgili en son teknolojik gelişmeleri, maliyetleri değerlendiren komisyon, incelemeleri sonucunda ödül alacak çözümleri belirliyor.

En Yeni Dijita l Baskı Teknolojisi

OcéVarioPrint 6OOO Titan serisi, baskı teknolojilerinin en yenisine sahip olmakla birlikte A4 baskı hacimlerini de destekliyor. Üç farklı versiyonu bulunan OcéVarioPrint 6OOO Titan, kitap, işlemsel belge ve ticari baskı malzemeleri üretenler için ideal bir seçenek oluyor. Kitapçık, Amerikan, bantlı ciltlemeler yapılmasını da sağlayan OcéVarioPrint 6OOO Titan serisi ile ayrıca kalıplı delme, kırpma ve benzeri sonlandırma işlemleri de yapılabiliyor.Bu içerik 19526 defa okundu.