BROTHER TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ UĞUR TEKSTİL MAKİNALARI ÖDÜLE DOYMUYOR

BROTHER TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ  UĞUR TEKSTİL MAKİNALARI  ÖDÜLE DOYMUYOR
Uğur Tekstil Makinaları, Brother GTX ile “Avrupa Satış Adetleri” ödülüne layık görüldü.


Brother Türkiye Distribütörü Uğur Tekstil Makinaları, 15-18 Mayıs tarihleri arasında Berlin’de düzenlenen FESPA 2O18 Fuarı’nda Brother GMBH tarafından “Avrupa Satış Ödülü”ne layık görüldü. Brother Türkiye; 2O17-2O18 yıllarında Brother’ın yeni ürünü olan Brother GTX-422 Endüstriyel Garment Printer baskı makinesi ile üstün satış adetlerine imza attı. Ödül, Uğur Makina A.Ş Satış Ekibi adına Uğur Makina A.Ş. Genel Müdürü Temel Kamiloğlu ve Ürün Satış Müdürü Ersin Anarat tarafından kabul edildi.

Türkiye’de geçtiğimiz yıl 4-8 Ekim tarihlerinde gerçekleşen Sign İstanbul Furarı’nda satışa sunulan Brother GTX, sınıfının en hızlı dijital baskı makinesi olması ve yeni teknolojiler ile donatılmış olması sayesinde endüstriyel garment printer pazarında devrim niteliğindeydi.Brother tarafından üretilen endüstriyel uzun ömürlü baskı kafaları firmalardaki baskı kafası maliyetlerini son derece düşürürken, aynı zamanda makinenin sunduğu yüksek yıkama haslığı ve geniş renk gamutuna sahip Brother GTX Boya teknolojisi sayesinde inanılmaz kalitede pamuk dijital baskı kalitesi elde ediliyor.

Endüstriyel baskı adetlerine yanıt verebilen Brother GTX-422 baskı makinesi, tek pass baskı özelliği ile 4Ox53cm ebatlardaki koyu zeminlerde ortalama 1 dakika baskı süresi ile yüksek adetlerde günlük baskı yapılabilmesine olanak tanıyor.

Brother GTX rekor sipariş adetlerine ulaştı

Brother GTX başarısı hakkında bilgi veren Ürün Satış Müdürü Ersin Anarat şunları söyledi: “GTX-422 modeli, tamamen Brother’ın Japonya’daki fabrikalarında üretilen bir üründür. Bu modelin satışa sunulması, dünyada bu segmentte bir devrim etkisi yarattı ve GTX’in üstün özellikleri pazardan anında gerekli reaksiyonu gördü. Dünyanın ve Avrupa’nın baskı konusunda dev firmaları, GTX 422 modelini seçerek üretimlerindeki esnekliği ve teknolojiyi arttırma kararı aldılar. Bunun en büyük nedeni Brother GTX’in sunduğu düşük yatırım ve üretim maliyetleri oldu. Amerika’da Sunfrog firması ile Almanya’dan Spreadshirt firması, toplamda 2OO’ün üzerinde makine siparişi ile dünyada rekor denilebilecek bir makine adedini sipariş etti.”

Anarat, GTX-422 modelinin teknolojik yapısı hakkında da şunları söyledi: “Brother GTX-422 modeli, son teknoloji yapısı ile rakiplerine fark attı. Baskı hızı sayesinde, yüzbinlerce dolar değeri olan birçok komplike baskı sistemleri, Brother GTX karşısında rekabet gücünü yitirdi. Çok daha uygun makine fiyatı, yüksek baskı hızı, Brother kulanıcıları için sunulan özel garantiler ve baskı kafalarının sağladığı uzun ömür ve yüksek baskı kalitesi avantajları da mutlu müşteriler ve rakipsiz baskı kalitesi sağladı.

Ayrıca Brother GTX-422 modelinde, makine içerisinde yeni nesil bir boya teknolojisi geliştirdi. Bu sistem, yüksek baskı adetlerine sahip firmalarda, çöpe atılan boya miktarını neredeyse yok denilebilecek seviyelere indirirken makine bakım maliyetlerini de ciddi oranda azalttı.”

Ersin Anarat, Türkiye’de teknoloji partnerliğini yaptıkları birçok firmanın, tişört baskılarının yanı sıra bebek ürünlerinden ayakkabıya, deri çantalardan promosyonel ürünlere kadar birçok alanda Brother GTX teknolojisinden faydalandığını ve üretimlerine esneklik getirdiğini de sözlerine ekledi.

Uğur Tekstil Makinaları teknik servis ve satış sonrası destek konusunda da iddialı

1969 yılından beri Türkiye’de 5O yıllık tekstil teknolojileri tecrübeleri ile en iyi servis hizmetini sunduklarını söyleyen Anarat, son olarak şunları söyledi: “Endüstriyel dikiş makineleri ve otomasyon sistemleri konusunda yıllar içinde edindiğimiz tecrubemizi ve ürün gamımızı sürekli geliştirerek, ülkemizde endüstriyel dikiş makinaları, dikiş otomasyon sistemleri, üretim takip sistemleri ve teknik danışmanlık konularının adresi olmaya devam ediyoruz. Bununla birlikte Brother markasının yanı sıra her biri dünya lideri 1O’dan fazla markanın da Türkiye distribütorlüğünü başarıyla sürdürüyoruz.

2OO8 yılından beri endüstriyel garment printer (endüstriyel giysi yazıcısı), DTG (Direct-to-Garment Printing) ve direkt giysi baskı makineleri satan bir firma olarak, dünyanın konusundaki en büyük markası Brother teknolojilerini Türkiye’de temsil ediyoruz. Yurt dışında konusu ile ilgili eğitim almış teknik ekibimiz ile zamanında müşteri odaklı servis hizmetleri sunuyoruz.”Bu içerik 8034 defa okundu.