ALMİRA TEKNOLOJİ’DEN YERLİ LAZER MAKİNE ÜRETİMİ İÇİN BURSA İNEGÖL’DE YENİ BİR BAŞLANGIÇ

ALMİRA TEKNOLOJİ’DEN YERLİ LAZER MAKİNE ÜRETİMİ İÇİN  BURSA İNEGÖL’DE YENİ BİR BAŞLANGIÇ
11 yıllık bir geçmişe sahip Türkiye’nin lazer makine üreticisi Almira Teknoloji, yerli lazer makine üretimi için Bursa İnegöl’de yeni bir fabrika kuruyor.


Almira Teknoloji, 2O17 yılında başlatmış olduğu Ar-Ge çalışmaları ile Türkiye’nin ilk ve tek yerli üretim manyetik lineer motorlu sisteme sahip geniş ebatlı lazer kesim makinelerinde kesim kalitesi, kesim hızı, pürüzsüzlük ve hassasiyeti arttıracak yenlikler yapıyor. 6OOOm2 alana kurulan yeni fabrikada yapılacak üretim kapsamında, geniş ebatlı yerli lazer makineler ile kullanıcı için en iyi makine yapısına ulaşılması hedefleniyor.

Almira Teknoloji, satış öncesi ve satış sonrası süreçlerinde ülke çapında yerinde teknik destek, online teknik destek, pratik kurulum ve eğitim hizmeti sunuyor. Ayrıca müşterilerinin kesintisiz üretimlerine devam edebilmesi için sürekli stok politikası izleyen firma, bu sayede satılan tüm makinelerin yedek parçalarını depolarında hazır bulunduruyor.

Almira Teknoloji’nin birçok sektörde kullanımı mümkün olan geniş ebatlı lazer kesim makineleri sayesinde metal materyallerde daha kaliteli kesim yapılabiliyor. Aynı zamanda 12Ox2OO cm, 13Ox25Ocm ve 15Ox3OOcm çalışma alanına sahip bu makineler ile seri üretimlerde kaliteli sonuçlar elde ediliyor.

Geniş ebatlı lazer makineleri, 1 kw Co2 teknolojisi ile bayi tabelaları, totem tabelaları, LED ekran totemler, cephe tabelaları, yönlendirme tabelaları, ATM kioks kabinler ve CLP raketler gibi her türlü lazer kesim uygulamaları gerçekleştiriyor. Geniş ebatlı lazer makineleri, ergonomik tasarımı ve çelik gövde yapısı sayesinde minimum titreme ile yüksek hızlarda işlem kolaylığı sunuyor. Kesim kafasındaki otomatik hava soğutma sistemi ile çok iyi soğutma ve toz koruması sağlayan makine, iki bölge duman emiş davlumbazı ve çekmeceleri, çevreye duyarlı ve kullanıcı dostu yapısı sayesinde üretim işlemlerinin iç mekanda rahatlıkla yapılmasına olanak tanıyor.

Lazer kesim makineleri üretim hatalarını en aza indirdiği için en çok tercih edilen makineler İmalatta lazerli sistemlerin kullanılması seri üretimi getirirken, maliyetleri düşürmekte ve özellikle çıkan sonuçlarda hatalı imalat süreçlerini sıfıra indirmektedir. Lazer kesim ile çok sayıda parça hızlı ve kusursuz bir şekilde kesilmektedir.Bu içerik 11191 defa okundu.