26 Mayıs 2018 Cumartesi 12:57
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
8 Aralık 2010 Çarşamba 1 : 19

Photo & Digital Fuarı 14 - 17 Nisan 2011 tarihlerinde İstanbul'da

Fotoğraf ve Dijital Görüntüleme Teknolojileri alanında Türkiye’nin pazarı bütütebilecek ve güçlendirecek en önemli etkinliği olan Photo&Digital Fuarı,
Photo & Digital Fuarı 14 - 17 Nisan 2011 tarihlerinde İstanbul'da
Fotoğraf ve Dijital Görüntüleme Teknolojileri alanında Türkiye’nin pazarı bütütebilecek ve güçlendirecek en önemli etkinliği olan Photo&Digital Fuarı, 14 - 17 Nisan 2011 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde (Yeşilköy Expo Center ) konunun hem amatörleri, hemde profesyonellerinden oluşan binlerce kişiyi bir araya getirecek.

Fotoğraf ve Dijital Görüntüleme Teknolojileri alanının önde gelen küresel markaları ve pek çok hizmet sağlayıcı kuruluşun katılım gösterdiği, büyük ziyaretçi kitlesi bulunan Photo&Digital Fuarı çerçevesinde sanatsal, teknik, eğitsel pek çok özel etkinlik yer alacak.

Bilgi kaydı, iletimi ve depolanmasından, hobi alanlarına kadar önemli bir ticaret hacmi oluşturan dijital görüntüleme teknolojileri; iş, hobi, ve sanat ilgililerinin ortak paydasını oluşturuyor. İhtisas fuarları alanında Türkiye’nin uluslararası markası olan Messe Stuttgart Ares Fuarcılık tarafından düzenlenen 4. Fotograf, Dijital Görüntüleme, Albüm, Baskı ve Teknolojileri, Ekipmanları Fuarı Photo&Digital 2011 uluslararası alanda, gücünden kuşku duyulmayan güçlü markaların dünya pazarlarına sundukları yeni teknolojiler ile büyüleyecek.
Bu haber toplam 8887 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.