Corona Sürecinde SDS Reklam…

Corona Sürecinde SDS Reklam…
Coronavirus sürecinde açıkhava reklam sektörü de büyük bir özveriyle çalışmaya ve süreçle mücadele etmeye devam etti. Biz de SDS Reklam ile görüşerek bu süreci nasıl atlattığını sorduk…


Mart ayında Türkiye’de de ilk Covid-19 teşhisi ile başlayıp bugün halen devam etmekte olan süreçte, firma olarak faaliyetlerinizi sürdürdünüz mü? Süreçle ilgili bilgi verebilir misiniz? Bu süreçte firmanız, çalışanlarınız ve müşterileriniz adına ne gibi önlemler aldınız?

Bütün şubelerimizde personellerimiz ve müşterilerimiz için gerekli tüm tedbirleri alarak faaliyetlerimize devam ettik. Bu süreçte çalışma saatlerimizi düzenleyip, takım arkadaşlarımızın dönüşümlü olarak evden çalışmalarını destekledik. Şubelerimizde gerekli dezenfekte çalışmaları ile beraber, personellerimize yüksek korumalı maskeler dağıtıldı. Sosyal mesafeyi korumak adına bir kısım personelimiz evden çalışmaya devam etti. Müşterilerimizi bilgilendirmek adına görseller hazırlanıp, duyuruları yapıldı.

Normalleşme süreci başladığında, firmanızda ne gibi değişiklikler/önlemler uygulayacaksınız?

Maske kullanımı ve sosyal mesafe kurallarına uyularak faaliyetlerimize devam edeceğiz.

Tüm halkın evlere kapandığı bu süreçte, en çok etkilenen sektörlerden biri de açıkhava sektörü oldu. Normalleşme süreci başladığında sektörü nasıl bir süreç bekliyor, öngörüleriniz nelerdir?

Mayıs başında vaka sayılarının düşmesiyle hareketlilik başlamıştı. Normalleşme süreciyle birlikte iş trafiğimizin daha da artacağını düşünüyor, bu zor günleri beraber aşacağımıza inanıyoruz.Bu içerik 522 defa okundu.