TABELACILAR İÇİN ÇOK YÖNLÜ ROLAND ÇÖZÜMLERİ

TABELACILAR İÇİN ÇOK YÖNLÜ  ROLAND ÇÖZÜMLERİ
Tabela üretim işine girmeyi, mevcut işinizi genişletmeyi veya çeşitlendirmeyi düşünüyorsanız Roland DG, size ve işinizi ilerletmeye yardımcı olabilecek eksiksiz ve yüksek kaliteli, kullanımı kolay ürünler sunar.


Tabela endüstrisi, parmaklarınızın ucunda binlerce uygulama, pazar ve fırsatla birlikte olmak için heyecan verici ve yüksek kazançlı bir iştir. Müşterilerinizin tabela ihtiyaçlarının bir mağaza, iş, etkinlik veya kulüp için yol bulma, tanıtım yapma, tanımlama, talimat verme, markalama veya uyarma olup olmadığına bakılmaksızın çarpıcı grafikler üretmek ve işi hızlı ve verimli bir şekilde yapmak için Roland’a güvenebilirsiniz. Tabela üretim işine girmeyi, mevcut işinizi genişletmeyi veya çeşitlendirmeyi düşünüyorsanız Roland DG, size ve işinizi ilerletmeye yardımcı olabilecek eksiksiz ve yüksek kaliteli, kullanımı kolay ürünler sunar.

Çok yönlülük önemlidir

Talep üzerine ve karışıklık olmadan tüm bunları üretmeniz gerektiğinde, Roland geniş formatlı dijital yazıcıları ve bas/kes cihazları bu çok yönlülük ile tasarlanmıştır. İster geçici ister kalıcı, ister dış veya iç mekan grafikleri üretmeniz gerekiyor olsun; afişler, satış noktası, araç grafikleri, posterler, çıkartmalar, cam ve kat grafikleri veya giyim eşyası için ısı transferleri, tek cihazdan tüm bunları yapabileceğiniz Roland çözümleri mevcut. Bu sayede müşterilerinize ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.

Güvenebileceğiniz mürekkep

Roland DG’nin üstün kaliteli mürekkebi, müşterilerin her zaman uzun yıllar boyunca güvendiği vibrasyonu, tutarlılığı, dayanıklılığı ve güvenilirliği sunar. Roland mürekkepleri geniş bir renk gamı, dış mekan dayanıklılığı, çizilme direnci, görüntü keskinliği, kimyasal direnç ve pazardaki geniş bir baskı ortamı yelpazesi ile önemli ölçüde uyumluluk açısından maksimum performans sunmak üzere tasarlanmıştır.

Roland’ınızın arkasındaki itici güç

Roland DG’nin güçlüVersaWorks Dual RIP yazılımı, uçtan uca baskı sürecini sorunsuz bir şekilde desteklemek için pek çok özellik barındırıyor. Baskı üretimini kolay ve verimli bir şekilde yönetme ve en üst düzeye çıkarma işlevlerini sunarak dünya çapında binlerce başarılı baskı ve tabela oluşturma işletmesini yönlendiriyor. Daha zorlu baskı ortamlarında MAC OS kullanıcıları için Roland PrintStudio by Caldera, daima yüksek kaliteli çıktılar elde etmenizi sağlamak için gelişmiş işlevselliğe sahip heyecan verici bir RIP ve baskı yönetimi yazılımı çözümü sunar.

Dış mekan tabelası

Roland DG’nin mürekkep ve geniş formatlı yazıcı kombinasyonları, satış etkinlikleri, sokak fuarları, mağaza açılışları ve çok daha fazlası için göz alıcı dış tabelaları oluşturabilir. Roland DG’nin eko-solventli mürekkebi ile dış mekan tabelaları; soluk, hüzünlü tabelaları geçmişte bırakarak laminasyon olmaksızın dahi 3 yıla kadar dayanıklılık gösterebilir. Roland DG’nin VersaUV teknolojisi ile özel mürekkep efektleri ve dokulu grafikler dünyasını keşfedebilirsiniz. ECO-UV parlak mürekkep, benzersiz dokulu ve kabartmalı efektler sunar veya daha uzun ömürlü grafikler için koruyucu bir kaplama olarak kullanılabilir.

İç mekan tabelası

Roland ile, yazıcınız veya entegre bas ve kes makinenizin tabelalarınızın ihtiyaç duyacağı her şeyi sunabileceğinden emin olabilirsiniz. Eko-solvent yazıcı serisi 1615mm’ye kadar baskı genişlikleri sunar, böylece göz alıcı afişleri, sergi grafiklerini, satış noktaları görüntülerini ve çok daha fazlasını kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Etkileyici, yüksek etkili grafikler oluşturmak için şeffaf medyaları ECO-UV veya ECO-SOL MAX Beyaz mürekkebi ile birleştirin Vitrin, kat grafikleri, mağaza içi tabela ve kişiselleştirici tanıtım ögeleri üretmek çok daha kolay

Uzman tabela

Fark yaratan bir tabela teklif etmek ve işinizi yaratıcılaştırmak istiyorsanız, Roland DG’nin süblimasyon, UV ve kazıma teknolojilerini keşfedin. Roland’ın çok yönlü süblimasyon yazıcıları, kıyafetlerinizi kişiselleştirmenizi, çekici kâr marjları ile etkileyici ev dekorasyonu ve canlı bez reklam uygulamalarını yaratmanızı sağlar. Metal, plastik ve hatta dalgaların karaya attığı odun gibi materyallere doğrudan baskı yapan entegre bas ve kes makinelerini ve VersaUV yazıcılarını kullanarak müşterilerinize benzersiz şeyler sunun. Roland’ın profesyonel EGX gravürleriyle yeni pazarlara ve uygulamalara dalın. Bu sayede ödüller, hediyeler ve takılardaki her şeyi kişiselleştirerek braille ve dokunsal tabelalar oluşturabilirsiniz.

Roland Teknolojisi

Roland ürünlerinin olağanüstü yapı kalitesi, profesyonel performans ve çarpıcı çıktıları ile ünlüdür, bu yüzden dünya genelinde yüz binlerce grafik profesyoneli Roland DG’ye güvenmektedir. Girişim şirketlerinden ünlü son teknoloji markalara kadar, Roland ürünleri tüm şekil ve boyutlardaki işletmelerin başarılı olmasına yardımcı olmaya devam ediyor.Bu içerik 608 defa okundu.