ROLAND DG TEXART XT-640S-DTG SON DERECE HIZLI TIŞÖRT BASKISI SUNUYOR

ROLAND DG TEXART XT-640S-DTG SON DERECE HIZLI  TIŞÖRT BASKISI SUNUYOR
Roland DG EMEA, yeni Texart XT-640S-DTG yazıcısını Madrid, İspanya’daki FESPA Global Print Expo’da sergileyeceğini duyurdu.


Roland’ın Texart serisine yapılan bu son ekleme, tam renkli grafikleri pamuk bazlı tişörtlere ve giysilere doğrudan, hızlı ve renkli bir şekilde basan çok istasyonlu doğrudan kıyafete baskı yapan yazıcıdır.

Talep üzerine baskılı, rağbet edilen pamuklu ürünler

Roland Texart serisi, talep üzerine güvenilir, yüksek kaliteli çıktı sunarak tekstil ürünlerinin toplu olarak özelleştirilmesini sağlar. Yeni Texart XT-640S-DTG; kullanıcıların kalıcı, tam renkli tasarımları, fotoğrafları, logoları ve metinleri doğrudan çok çeşitli pamuklu, pamuk açısından zengin ve beyaz polyester tişört ve giysilere basmalarını sağlar. CMYK ve yüksek yoğunluklu Beyaz süblimasyon mürekkepler, beyaz veya renkli giysiler üzerinde doğal bir görünüm ve his ile canlı efektler elde eder.

Bir tişört 8 saniye kadar kısa bir sürede basılabilirken, benzersiz kayar tabla/yerleştirme kalibresi tasarımı özellikle kısa üretim koşumlarında maksimum çok yönlülük için farklı boyutlarda kalibrelerin birleştirilmesine izin verir. Değişken veri ve otomatik beyaz fonksiyona sahip en son model ErgoSoft Roland RIP, doğrudan kıyafete üretimi son derece verimli hale getirir. Roland DG’nin EMEA İş Geliştirme ve Ürün Yönetimi Direktörü Paul Willems şöyle diyor: “Yeni Texart XT- 640S-DTG, Roland dijital teknolojisinin sunduğu fırsatlara bir başka harika örnek.

Hızı, netliği ve çok yönlülüğü serigrafi baskıdan dijitale geçiş yapan giysi tedarikçileri, hali hazırda birden fazla doğrudan kıyafete baskı cihazı kullananlar, şirket içi üretim yapan markalar, ürün tekliflerini çeşitlendirmek isteyen hazır giyim nakış işletmeleri ve daha fazlası için idealdir. Dijital doğrudan kıyafete baskı pazarı gittikçe büyümeye hazır ve daha fazla müşterimizin bu pazara katılmasına yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.

“ Texart XT-640S-DTG, EMEA bölgesindeki müşteriler tarafından kullanılabilir.

200x260mm baskı alanı, CMYK, üretim modu, 12 tişört üretimine göre.Bu içerik 659 defa okundu.