15 Ağustos 2020

OKI İLE GİYSİLER VE SERT YÜZEYLERE TRANSFER BASKIDA YENİ BİR DÖNEM BAŞLATIYOR

OKI İLE GİYSİLER VE SERT  YÜZEYLERE TRANSFER BASKIDA  YENİ BİR DÖNEM BAŞLATIYOR
Pro9541WT A3+ dijital transfer medya yazıcısı, günlük bakım gereksinimi olmadan canlı CMYK+Beyaz renk sunması sayesinde tekstil ve sert yüzey malzemeleri için idealdir.


OKI Europe, ticari baskı işletmelerine baskı özelliklerini genişletme esnekliği sunmak üzere özel olarak üretilen yeni Pro9541WT 5 renkli Dijital Toner Transfer Medya Yazıcısının piyasaya sunulduğunu duyurdu. Serigrafi ve tekstil baskısı sektörü için tasarlanan çok yönlü dijital yazıcı, ısı transfer kağıdı kullanarak giysiler ve sert yüzeylerde parlak renkler, opak beyaz ve gerçek siyah ile baskı imkanı sunar. Kurulum süresi veya maliyeti gerektirmemesi ve yalnızca tek baskılık minimum baskı hacmi sayesinde, tamamen özelleştirilmiş tasarımlar artık mümkün. Bu da ürünü ticari yazıcılar, satıcılar ve piyasada yeni olanlar için ideal hale getiriyor.

Pamuk, kanvas, naylon, polyester, deri ve keçe dahil olmak üzere hem giysi hem kumaşlarda kusursuz, canlı CMYK+beyaz renk ve keskin grafikler üreten Pro9541WT’nin yenilikçi transfer medya teknolojisiyle seramik, akrilik, cam, metal, emaye, ahşap gibi sert yüzeylerde yüksek kaliteli tasarımlar oluşturulabilir. Bu sorunsuz esneklik sayesinde ürün; tişörtler, özelleştirilmiş giysiler, fincanlar, şapkalar, çantalar, bardak altlıkları, tablolar ve daha fazlası dahil olmak üzere çok sayıda uygulama alanı için uygun hale getirir.

OKI’nin öncü dijital LED ve beyaz toner teknolojileri, net 1200 x 1200 dpi çözünürlük sunarak karanlık yüzeylerde bile hassas ve ayrıntılı grafikler oluşturur. Büyük 13 inç x 19 inç A3+ baskı kapasitesiyle kullanım kolaylığı sunan Pro9541WT, çok büyük grafikleri veya tam sayfa logoları günlük bakım gerektirmeden uygun maliyetli bir şekilde üreterek baskı işlerinde zamandan ve maliyetten tasarruf sağlar. Isı transfer kağıdı üreticisi Neenah Performance Materials tarafından sunulan ve yeni Pro9541WT Toner Transfer Medya Yazıcısı ile kullanım için test edilip onaylanan EXOstencil™ Şablon Hazırlama Kağıdı, hem kimyasal maddeleri ve emülsiyonu hem de saatler süren kurutma aşamasını ortadan kaldırarak şablon baskısı çerçevelerine iki adımlı bir alternatif oluşturur. Bu özellikleri sayesinde, performanstan ödün vermeden üretim süresini ve maliyetini önemli ölçüde azaltır. OKI Europe Ltd Sektörel Baskı Başkan Yardımcısı Shu Watanabe, ürünle ilgili olarak şunları söylüyor: “Özel kumaş ve ürün baskısına yönelik rekabetçi bir pazarda güvenilirlik ve uygun fiyat avantajı sunan Pro9541WT, her ölçekteki profesyonel baskı işletmesi için benzersiz bir esneklik sunuyor. OKI’nin kullanım kolaylığı sunan öncü teknolojisi 5 renkli dijital LED ile kimyasal içermeyen EXOstencil™ Şablon Hazırlama Kağıdı teknolojisinin birleşimi, üretim süresini azaltmanın yanı sıra sürecin hem daha yeşil ve daha temiz olmasını hem de minimum bakım gerektirmesini sağlıyor.

Esneklik ve kullanım kolaylığı için özel olarak tasarlanan Pro9541WT’nin sektör lideri dijital LED teknolojisi, CMYK + Beyaz toner baskı özelliği ve son teknoloji ürünü transfer medya baskı özelliği, kullanıcıların tişört, giysi, seramik, plastik ve metal dahil hemen her şeyi kişiselleştirmesine imkan tanıyor. Bu sayede müşteriler için daha fazla seçenek sunabiliyor ve baskı işletmeleri için yeni potansiyel gelir akışları oluşturabiliyoruz.”Bu içerik 11220 defa okundu.