PROMOSYON SHOW İSTANBUL 2020’DE DÖRDÜNCÜ DEFA DÜZENLENECEK

PROMOSYON SHOW İSTANBUL 2020’DE DÖRDÜNCÜ DEFA  DÜZENLENECEK
16 – 19 Eylül 2020’de dördüncü kez gerçekleştirilecek olan PROMOSYON SHOW İSTANBUL, sezona oldukça hızlı bir başlangıç yaparak katılımcılarının çoğuyla yeni fuar için anlaşma sağladı.


16 – 19 Eylül 2020’de, Pullman Convention Center’da dördüncü kez gerçekleştirilecek olan, kurumsal pazarlama ve tanıtım ürünleri sektörünün markalaşmış fuarı PROMOSYON SHOW İSTANBUL, sezona oldukça hızlı bir başlangıç yaparak katılımcılarının çoğuyla yeni fuar için anlaşma sağladı.

Matbaacılar Federasyonu, PROMASİAD gibi sivil toplum örgütleriyle gerçekleştirdiği iş birlikleri sayesinde sektörde faaliyet gösteren tüm kuruluşlarla organik bir bağ kurmayı hedefleyen etkinlik yeni organizasyonunda birçok yeniliğe daha imza atacak. 2020, Promosyon Show için yurt dışına da açılma yılı olacak. Azerbaycan, Rusya, Gürcistan gibi ülkelerde Promosyon Show etkinliklerini hayata geçirmek için start alan Sky Fuarcılık, Türkiye’yi, özellikle Avrasya bölgesinde promosyon sektörünün önemli duraklarından birine dönüştürmeyi hedefliyor.

2019 Fuarı’nda gerçekleştirilen konferans ve seminer organizasyonları büyük bir ilgi ve beğeni toplarken, ETMK (Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu) ile birlikte düzenlenen Promosyon Ürünleri Tasarım Yarışması PROMODESIGN’ın final ve ödül töreni de sektörde büyük yankı uyandırdı. Genç tasarımcıları sektörün profesyonelleri ile bir araya getiren Promosyon Show İstanbul, bir anlamda geleceğin trendlerinin sahnelendiği bir platforma dönüşmüş oldu.

Fuar özellikle, konaklama + stant + açık büfe öğle yemeği konseptiyle hem katılımcı hem de ziyaretçi grupları tarafından oldukça benimsenmiş durumda. Katılımcılar hem fuar etkinliği boyunca stantlarında ziyaretçileriyle ilgilenirken, bir yandan da Pullman Convention Center’ın konforlu ortamında özel müşterileriyle iş yemeği ya da özel toplantı organizasyonlarını da gerçekleştirebiliyorlar.Bu içerik 10950 defa okundu.