PRODIGITAL DENİZLİ PIKTECH FUARI’NDAYDI

PRODIGITAL DENİZLİ PIKTECH FUARI’NDAYDI
Termin Fuarcılık tarafından 17-19 Ekim 2019 tarihlerinde Denizli’de düzenlenen Piktech “Ege Pamuk İplik Kumaş ve Teknolojileri İhtisas Fuarı”na katıldı.


17-19 Ekim tarihleri arasında Denizli’de düzenlenen Piktech Fuarı’na katılan Prodigital, fuarda Denizli tekstil üreticisine yönelik ağırlıklı olarak pamuklu kumaşlara baskı sistemlerini tanıttı. Fuarda tanıtılan ve en çok dikkat çeken çözümlerden biri Gongzheng / GZS3202 Pamuklu Kumaş Baskı Makinesi oldu. 320cm enindeki kumaşlara baskı yapabilen makine, Fuji’nin endüstriyel sistemiyle çalışmakta olup sınıfının en iyisidir. Hızlı, hassas ve düşük boya maliyetiyle çalışan makine oldukça düşük bakım ve sarf maliyetlerine sahiptir. Müşterilerin üretimlerini kolaylaştıran ve katma değerli ürünler çıkaran bir makinedir. Fuarda sergilenen bir diğer Gongzheng çözümü ise GZA1800T Süblime Transfer Baskı Makinesi oldu. Yeni sistem Japon GZA baskı kafalarını kullanan makine, düşük boya maliyeti ve yüksek hıza sahiptir. Makine, piyasadaki sıkıntılı makinelerin alternatifi olarak sorunsuz üretimler için Gongzheng firması tarafından endüstriyel kasayla piyasaya sunuldu.

Mutoh grubu içerisinde sergilenen baskı çözümü ise Valuejet 1938WX Süblime transfer baskı makinesi oldu. Hızlı ve hassas baskılar yapabilen makine, 190cm’e kadar baskı yapmakta olup piyasanın çok kullandığı bir modeldir. Protexjet 5113 Süblime Transfer baskı makinesi ise düşük yatırımla piyasaya iş yapmak isteyenler için ideal bir makinedir. Düşük yatırım maliyeti yanı sıra ucuz sarf malzemeleri mevcuttur. Fuarda sergilenen bir diğer Protexjet çözümü ise Transfer Kalenderi 1800T oldu. Süblime baskının kağıttan kumaşa transferini sağlayan makine, parça ve rulo kumaşlara transfer baskı yapabilen bir sistemdir. Öte yandan Protexjet Fikse makinesi 3200F modeli ise polyester ve pamuklu kumaşları baskı sonrası fikse yapmakta olup seri üretime de uygundur. Makinenin atık gazları alan filtresi mevcuttur.Bu içerik 10964 defa okundu.