CANON’UN ANKARA’DAKİ YENİ İŞ ORTAĞI: BATI OFİS MAKİNALARI BİLİŞİM

CANON’UN ANKARA’DAKİ  YENİ İŞ ORTAĞI:  BATI OFİS MAKİNALARI BİLİŞİM
Batı Ofis Makinaları Bilişim, görüntüleme teknolojileri lideri Canon’un Ankara’daki iş ortakları arasına katıldı. Canon Eurasia’nın diğer iş ortakları ile birlikte Ankara’da hem satış hem de servis iş ortağı olarak faaliyet gösterecek.


JW Marriott Hotel Ankara’da gerçekleştirilen özel bir etkinlikle imzalanan anlaşmayla birlikte Batı Ofis Makinaları Bilişim, Canon’un diğer iş ortaklarıyla birlikte Ankara’da ofis baskısı, tarama, profesyonel baskı çözümleri, görüntüleme ve geniş format yazıcı ürünleri de dahil olmak üzere Canon ürünlerinin satışı ve servisi hususunda yetkilendirildi.

Tarama cihazlarından geniş format yazıcılara…

Gerçekleştirilen özel etkinlikte 200 davetliyle ürünleri buluşturan Canon, bulut teknolojilerine uyumlu fotokopi makinelerinden, tek bir tuşla belgelerin arşivlenmesini sağlayarak hız kazandıran, aranan belgelere uzaktan erişmeyi kolaylaştıran tarama cihazlarına kadar geniş yelpazedeki ürünlerini sergiledi. Aynı zamanda, etkinlikte mimarlık ve mühendislik ofislerine yönelik geniş format yazıcı çözümleriyle dikkatleri üzerine çeken Canon, fotoğraf makinesi, video kamera ve projektörlerini de davetlilerle buluşturdu. Sektörün önde gelen kuruluşlarından olan Batı Ofis Makinaları Bilişim, 13 yıldır teknoloji firmalarına farklı birçok konuda ürün, çözüm ve hizmet sunuyor.Bu içerik 11013 defa okundu.