ELMAS REKLAM YENİ MERKEZ BİNASININ AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

ELMAS REKLAM YENİ MERKEZ BİNASININ AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ
10 yıldır sektörün ihtiyaç duyduğu dijital baskı makineleri, boya ve yedek parçaları sektöre sunmaya devam eden Elmas Reklam Ürünleri, yakın zamanda taşındığı yeni merkez binasında bundan böyle daha güçlü hizmet vermeye devam edecek. Satış, pazarlama ve idari kadro bundan böyle, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’ndeki Saraçlar Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösterecek. Yeni merkez binasında ayrıca tüm makine, boya ve yedek parçaların bulunduğu bir showroom da yer alıyor.


Daha önce Yenibosna’da faaliyet gösteren Elmas Reklam, yakın zamanda İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde Saraçlar Sanayi Sitesi’nde 100 m2’lik yeni binasına taşındı. 28 Eylül tarihinde sektördeki dostlarıyla bir açılış düzenleyen firma, yeni merkez binasıyla bundan böyle çok daha güçlü olacak.

Ağırlıklı olarak satış ve showroom alanı olarak planlanan yeni merkez ofisinde satış, pazarlama, idari kadro ve teknik servis ekibi yer alacak. Daha önce Yenibosna’da bulunan ofis de şube olarak faaliyete devam edecek. Yaklaşık 10 yıldır dijital baskı makineleri, boya ve yedek parça satışı ve teknik servis konusunda faaliyet gösteren Elmas Reklam, bundan böyle Saraçlar Sanayi sitesinde bulunan yeni merkez ofisinde de bundan böyle tüm ürün gruplarını sergileme imkanına sahip.

Portföyünde makine, boya ve yedek parça olmak üzere 500’e yakın ürün kalemine sahip firma, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda daha da güçlendirdiği stoklarını da bu binada bulunduracak. Firma, ithalatını ve satış faaliyetlerini tamamen kendi bünyesinde yürüttüğü solvent, eko-solvent ve UV baskı makineleri olmak üzere laminasyon ve plotter kesim makinelerini ve pek çok makine ile uyumlu solvent, eko-solvent ve UV boya çeşitlerini de yeni ofisinde sergileyecek.

Yeni showroom alanınında tüm makine gruplarını sergileyen firma, burada isteyen müşterilere test baskıları yapabilecek ve makinelerini canlı olarak tanıtabilecek. Ayrıca tüm boya ve yedek parça satışları ve teknik servis hizmetleri de bu noktadan yürütülecek. İşinde uzman ve eğitimli mühendislerden oluşan Elmas Reklam teknik servis ekibi de doğrudan yeni merkez ofisinden hizmet verecek.Bu içerik 10979 defa okundu.