TOYO MATBAA MÜREKKEPLERİ YILIN İKİNCİ YARISINDA İHRACAT TEMPOSUNU HIZLANDIRIYOR

TOYO MATBAA MÜREKKEPLERİ  YILIN İKİNCİ YARISINDA  İHRACAT TEMPOSUNU HIZLANDIRIYOR
Ambalaj ve basım sektörlerine yenilikçi çözümleri ile hizmet veren TOYO Matbaa Mürekkepleri, ihracatını artırma hedefi ile 2019 yılına hızlı başladı. Afrika’dan Avrupa’ya sektörünün yurt dışındaki en prestijli etkinliklerinde yerini alan TOYO Matbaa Mürekkepleri, yılın ikinci yarısında ihracat temposunu daha da artırmaya kararlı. Ekim ayında yoğun bir yurt dışı takvimi olan şirket, Polonya’dan İstanbul’a önemli fuar ve organizasyonlarda ürünlerini sergilemeye hazırlanıyor.


TOYO Matbaa Mürekkepleri, Japonya merkezli Toyo Ink Group’un Avrupa, Rusya ve Türki Cumhuriyetler, Afrika ve Ortadoğu’dan oluşan geniş bir coğrafyadaki üretim ve satış operasyonlarını başarıyla yönetiyor. Bu bölgedeki etkinliğini ve ihracatını artırmayı hedefleyen TOYO Matbaa Mürekkepleri, 30 Eylül – 03 Ekim tarihlerinde Polonya’nın önemli ticaret şehirlerinden Poznan’da gerçekleştirilecek TAROPAK Uluslararası Ambalaj ve Etiket Teknolojileri Fuarı’na (TAROPAK International Trade Fair of Packaging and Labelling Technology) katılacak. TAROPAK Fuarı’na geçen sene Avrupa başta olmak üzere 18 farklı ülkeden yüzlerce firma katılmış, yeni ürünlerin ilk kez sergilendiği etkinliği binlerce kişi ziyaret etmişti. Ambalaj sektörünün bu yıl da yoğun ilgi göstermesinin beklendiği fuarda TOYO Matbaa Mürekkepleri, Salon 7A’da bulunan 68 No’lu stantta yer alacak. TOYO Matbaa Mürekkepleri, Polonya’nın hemen ardından rotasını Almanya’nın Başkenti Berlin’de 08 – 09 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek IFRA World Publishing Expo’ya (Dünya Yayıncılık Fuarı) çevirecek. Yazılı ve dijital medya yayıncılığının en özel buluşmaları arasında yer alan IFRA’ya her yıl dünyanın dört bir yanından firma katılıyor.

TOYO Matbaa Mürekkepleri fuarda, geniş ürün yelpazesinde yer alan Veb Ofset çözümlerini Salon 21 A’da bulunan E.01 No’lu standında sergileyecek. Toyo Ink, 09-10 Ekim tarihlerinde bu kez İsviçre’nin Cenevre şehrindeki Palexpo Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan FEFCO 2019 Teknik Semineri’nde olacak. Oluklu mukavva sektörünün Avrupa’daki çatı örgütü olan FEFCO’nun sempati üyesi olan TOYO Matbaa Mürekkepleri, FEFCO 2019 Teknik Semineri’ne 047 No’lu stantla katılacak. Etkinlik, üreticilerin yanı sıra sektöre ürün ve hizmet tedarik eden firmaların üst düzey yöneticilerine de ev sahipliği yapıyor. TOYO Matbaa Mürekkepleri, Ekim ayındaki yoğun Avrupa turunu 23 – 26 Ekim’deki Avrasya Ambalaj Fuarı ile İstanbul’da noktalayacak. Ambalaj sektörünün bölgedeki en büyük ve kapsamlı buluşması olan fuar, bu yıl da gerek katılımcı firmaları gerekse dünyanın birçok farklı ülkesinden gelen ziyaretçileri ile sektörün nabzını tutmaya hazırlanıyor. Fuarda 9. Salonda 901 No’lu stantta yer alacak olan şirket, her yıl olduğu gibi bu yıl da ambalaj ve baskı sektörlerine yönelik ürün ve hizmetleri ile bu önemli platformda markasını temsil edecek.Bu içerik 764 defa okundu.