MOBİL BASKININ İŞLETMENİZE SAĞLAYACAĞI 4 ÖNEMLİ AVANTAJ

MOBİL BASKININ İŞLETMENİZE SAĞLAYACAĞI 4 ÖNEMLİ AVANTAJ
Günümüzün teknolojik gelişmeleri, işletmelere çalışma ve iş yapma biçimlerini daha etkin, verimli ve pratik hale getirmeleri için çeşitli fırsatlar sunuyor.


Mobil baskı, bu fırsatlar arasında göz ardı edilmemesi gereken kilit gelişmelerden biri olarak ön plana çıkıyor. Baskı işlerinin herhangi bir mobil cihazdan web uyumlu, ağa bağlı bir ofis yazıcısı ya da MFP’ye (çok fonksiyonlu fotokopi makinesi) gönderilmesine olanak sağlayan bu teknoloji, işletmeye doğru biçimde entegre edildiğinde çalışan verimliliğini, müşteri memnuniyetini ve esnekliği önemli ölçüde arttırabiliyor. İşte mobil baskı olanaklarını hayata geçirmenin işletmenize sağlayacağı 4 kritik avantaj;

1. İstediğiniz Zaman, İstediğiniz Yerden Baskı Alma İmkanı

Mobil baskı; çalışanlarınıza evden, ofisten ya da ofis dışındaki herhangi bir lokasyondan ofis baskı cihazlarına doküman gönderme imkanı sunar. Böylece önemli iş dokümanlarının her an, her yerden erişilebilir ve paylaşılabilir hale gelmesi yolunda önemli bir adım atılmış olur. Mobil ve bulut baskı çözümleri, sizi zaman kaybından kurtarır ve işiniz için önemli olabilecek fırsatların erişilebilirlik sorunları nedeniyle kaçırılmasının önüne geçer.

2. Geniş Veri Yakalama ve Paylaşım Olanakları

Veri yakalama ve paylaşma konusunda artan olanaklar, mobil baskının avantajları arasında ön plana çıkmaktadır. Gerekli mobilite araçlarıyla donatılmış çalışanlar, önemli belgeleri cep telefonu ve tablet bilgisayarlar gibi mobil cihazlar üzerinden tarayarak bastırılmak üzere ofis yazıcısı ya da MFP’ye gönderebilir, iş arkadaşları ya da müşterilerle zahmetsizce paylaşabilirler. Mobil cihazlardan taranan verilerin mevcut iş akışlarına doğrudan dahil edilebilmesi, çalışanlarınızın değerli zamanlarını sistemlere elle doküman işleyerek boşa harcamalarını engeller.

3. Gelişmiş Müşteri Deneyimi

Eğer ofisiniz, mağazalarınız ya da diğer lokasyonlarınız müşterileriniz tarafından sıklıkla ziyaret ediliyorsa, ziyaretçilerinize mobil baskı imkanı sunarak müşteri deneyimi konusunda rakiplerinizin ötesine geçebilirsiniz.

4. Artan Esneklik

Mobil baskı uygulamaları işgücünün esnekliğini önemli ölçüde arttırır. Çalışanlar önemli dokümanları ihtiyaç anında yazdırabilecekleri güvenli araçlara sahip olduklarında, beklenmedik durumlarda daha etkin ve verimli biçimde hareket edebilirler. Mobil çalışanlar, bir toplantıda ihtiyaç duymaları ihtimaline karşın çeşitli belgelerin çıktılarını her zaman yanlarında bulundurma zorunluluğundan kurtulurlar. Finans ve muhasebe çalışanları ise fişleri, faturaları ve masraf belgelerini ellerine geçtiği anda ofis baskı cihazına ya da ilgili iş akışına yönlendirerek önemli dokümanlara dair işlemleri unutmanın riskini yaşamazlar.

Kaynak: KyoceraBu içerik 690 defa okundu.