ROLAND YAZICI VE GRAVÜR İLE İNANILMAZ TEKSTİL ÇÖZÜMLERİ YARATABİLİRSİNİZ

ROLAND YAZICI VE GRAVÜR İLE İNANILMAZ TEKSTİL ÇÖZÜMLERİ YARATABİLİRSİNİZ
Yeni VersaStudio BT-12 yazıcı ve DE-3 gravür ile inanılmaz tekstil çözümleri yaratma imkanınız var. Aslında, birkaç adımda 360 derecelik kişiselleştirme elde edebilirsiniz


İki ekipmanın birleşmesiyle, parlak renkli grafiklere ve benzersiz bir sonuç sunan taş baskıya sahip muhteşem bir tişört oluşturabilirsiniz. Müthiş olan şey, farklı materyalleri ve destekleri kazıma kabiliyetidir. İhtiyacınız olan boyuttaki taşları içeren bir şablon oluşturabilir ve bunları sadece 15 saniye içinde doğrudan kumaş üzerine uygulayabilirsiniz.

Bir tişört, çanta, bir kazak veya herhangi bir pamuk karışımı kumaş olsun, yeni VersaStudio BT-12 sayesinde istediğiniz şekilde özelleştirme yapabilirsiniz. Tüm kristalleri uygulayabileceğiniz giysiyi 5 dakika içinde özelleştirebilir ve kumaşa eşsiz bir dokunuş katabilirsiniz VersaSTUDIO BT-12 Masaüstü Yazıcısı 1200x1200 dpi baskı çözünürlüğüne sahiptir. Keskin ve parlak renklerle mükemmel baskı sonuçları sunar. DE-3 gravür makinesi ise etkileyici çeşitlilikteki eşyalara, tabelalara, kupalara, aletlere ve endüstriyel ürünlere kazıma yapma olanağı sağlar.

Her iki çözüm ile adım adım benzersiz bir tişört oluşturabilir, özel bir yönetim yazılımı ile istediğinizi üretebilirsiniz. Yalnızca taşların derinliğini ve genişliğini girmeniz yeterlidir. Üzerindeki deliklerin kazınacağı panel düzleştiğinde, şablon taşları kabul etmeye hazırdır. Kısa adımlarla, kristallerin tümü yapışkan kısım aşağı ve parlak kısmı yukarı doğru olacak şekilde bir mikrofiber spatula yardımıyla yerleştirilir. Ve yazılımda oluşturulan grafikler bir anda gerçek oluyor

Özel “Uygulama Bandı” yapıştırıcısı ise taşları kaldırır. Tişört, VersaStudio BT-12 ile hazırlandıktan ve taş grafikleri hazır olduktan sonra, kumaşa uygulanır ve önceden ısıtılmış pres ile 150 derecede 15 saniye boyunca sabitlenir. Sonuç ise tamamen kişiselleştirilmiş, şık ve benzersiz bir kıyafet Giyilmeye hazırBu içerik 916 defa okundu.