FEZA DIGITAL SIGN İSTANBUL’DA YENİLİKLERİNİ TANITACAK

FEZA DIGITAL  SIGN İSTANBUL’DA YENİLİKLERİNİ TANITACAK
Matbaa sektöründe kaplama malzemelerinin lider üretici firmalarından olan Feza Ciltbezi bünyesinde kurulan Feza Digital, 19-22 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Sign İstanbul Fuarı’nda yeniliklerini ziyaretçileriyle buluşturmaya hazırlanıyor.


Feza Dijital markasıyla reklam ve matbaa sektörüne hizmet vermeye devam eden Feza Ciltbezi, 19-22 Eylül’de düzenlenecek Sign İstanbul Fuarı’nda müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği çözümlerini sergileyecek.

Güçlü altyapıya sahip fabrikasında ve 62 yıllık tecrübesi dahilinde Türkiye ve yurtdışı piyasasına çok yönlü kağıt ve tekstil kaplama uygulamalarıyla dijital malzeme çeşitliliğini tek bir çatı altında sunan firma, Ar-Ge çalışmaları ile sektöre daha verimli hizmet vermeyi amaçlıyor. Şirket, müşteri ihtiyaç ve taleplerini gözeterek butik üretim çözümleri de sunmaktadır.

Dinamil ve yüksek standart üretim profili ve farklı gramaj alternatifleri ile pamuklu ve polyester bazlı dijital kanvas ve dijital vinil duvar kağıtları sunan firma, ayrıca kağıt tabanlı tekstil ve vinil ürünlerini latex, eko-solvent, dye&pigment, UV ve toner baskıya uygun olarak üretmektedir. Dijital kanvas ürünlerinin yanında müşteri talepleri doğrultusunda geliştirilen Çizilmez Eko-solvent kanvas grubunu da piyasaya sunan Feza Ciltbezi, yenilikçi bu ürünün sunduğu kalite ve görsel şölen ile piyasada en çok talep görecek klasik ürünlerinden biri olacağına inanıyor.

Feza Ciltbezi’nin yenilikçi çözümlerini yakından incelemek ve ürünler hakkında detaylı bilgi almak için 19-22 Eylül Tüyap’ta düzenlenecek olan Sign İstanbul Fuarı’nda 14. Salon, L30 nolu standı ziyaret edebilirsiniz.Bu içerik 1016 defa okundu.