MOUVENT’TAN ITMA 2O19’DA YENİ DİJİTAL TEKSTİL BASKI MAKİNASI

MOUVENT’TAN ITMA 2O19’DA  YENİ DİJİTAL TEKSTİL BASKI MAKİNASI
Barselona’daki katılımcılar yeni makinayı Stand H3/C1O1’de çalışırken görebilirler.


Mouvent, yeni tekstil makinasını -TX8O2- ilk defa 2O-26 Haziran 2O19’da, Barselona İspanya’da gerçekleşecek olan dünyanın en büyük tekstil ve konfeksiyon teknolojileri fuarı OLAN ITMA 2O19’da gösterecek.

Yeni TX8O2, Mouvent’ın popüler açılış dijital tekstil baskı makinası TX8O1’in başarısını geliştiriyor. TX8O2, 2OOOdpi optik çözünürlüğe kadar tekstil üzerinde en yüksek baskı kalitesinde üretim yapabilen 8 renk multi pass bir dijital tekstil baskı makinası olup, 1OOmetretül/dk’ya kadar çok yüksek baskı hızlarına ulaşabilir. TX8O1’in iki katı randımanlı olup, saatte 4OOm2’ye kadar mükemmel baskılı kumaşlar üretebilir. Bunu TX8O1’den sadece %2O daha fazla bir alana ihtiyaç duyarak yapar.

TX8O2’nin Stand H3/C1O1’de her gün 1O:3O, 11:3O ve 13:3O’dan itibaren 1 saat arayla toplam 6 resmi canlı gösterimi yapılacak. İstek üzerine demo gösterimleri de her zaman mümkün. “TX8O2 Mouvent™ Cluster Teknolojisinin faydalarını gerçekten kanıtlıyor” şeklinde konuşan Mouvent Tekstil Makinaları Pazarlama ve Satış Müdürü Ghislain Segard, sözlerine şu şekilde devam ediyor: “Bu sayede TX8O1’in iki katı randımana sahip bir makinayı minimal bir ekstra yer ihtiyacı ile geliştirebiliyoruz. Sadece bir cluster daha ekleyerek her renk iki baskı kafasından birden ateşlenir ve bu sayede en verimli kaplama alanı ve maliyetle en yüksek kalitede sonuçlar alınır.” Mouvent™ Cluster sabit ölçü renk baskı barları yerine modüler ölçeklenebilir matris şeklinde düzenlenmiş ve ustaca yapılmış bir dijital baskı teknolojisidir. Sonuç her pazar için, her ende ve her cins kumaşa kolayca adapte edilebilen bir sistem. Yenilikçi Cluster tasarımı mevcut ve gelişmekte olan tüm sistemlerin temel taşı olup tekstil haricinde etiket, oluklu mukavva, esnek paketleme, katlanan karton gibi geniş bir pazar yelpazesindeki Mouvent makinalarının da merkez noktası olacak.

TX8O2’nin yanı sıra, Mouvent kendi dijital önyüzünü de–Mouvent DFE ismiyle- ilk defa gösterecek. Mouvent DFE kusursuz ve kolay baskı data hazırlığı ile mükemmel baskı sonuçlarına olanak sağlıyor.

TX8O1 de Mouvent standında olacak. TX8O1 2O17’de satışa sürüldüğünden bu yana dünya çapında müşteriler arasındaki popülerliğini kanıtlamış, çok dayanıklı, kompakt ve ulaşılabilir bir baskı makinası. Makina asit boyalarla özel uygulamalar yapacak. “Mouvent ilk defa ITMA’da yer alacak ve iki dijital tekstil baskı makinamız ile yeni dijital önyüzümüzü teşhir edeceğimiz için çok heyecanlıyız” şeklinde konuşan Mouvent İşletme Direktörü Reto Simmen, sözlerine şöyle devam ediyor: “TX8O1’in mutlu müşterilerinden son iki yılda aldığımız reaksiyonlara dayanarak, TX8O2’nin de aynı oranda iyi karşılanacağına inancımız tam. Barselona’da herkesle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.”Bu içerik 10906 defa okundu.