KENDİ ETİKETİNİ ÜRETEN BUTİK ZEYTİNCİ: KARADANE

KENDİ ETİKETİNİ ÜRETEN BUTİK ZEYTİNCİ: KARADANE
Karadane Zeytincilik firma sahibi Münir Onur Akcan; “Epson etiket yazıcıları ile özgürüz. Dilediğimiz zaman adetten bağımsız olarak istediğimiz tasarımı basabiliyoruz.” diyor.


Karadane Zeytincilik, kendi etiketlerini basmak için Epson ColorWorks C35OO kullanıyor. Butik üretim yapan firmanın sahibi Münir Onur Akcan, kendi etiketlerini üretmenin işlerini kolaylaştırdığını ve maliyetlerini azalttığını belirtiyor. Akcan: “Biz zeytin ve zeytinyağı üretiminde butik bir firmayız. Haliyle, ürün çeşitliliğimiz çok, ancak üretim kapasitemiz o kadar hacimli değil. Dolayısıyla Epson etiket yazıcıları iş akışımızı çok kolaylaştırdı.” diyor.

“DİLEDİĞİMİZ ZAMAN, İSTEDİĞİMİZ TASARIMDA VE ADETTE BASKI ALABİLİYORUZ”

Ürün ambalajının ağırlıklı kısmını etiketin oluşturduğunu ve eskiden matbaalar ile çalışırken şimdi, ‘sarım-adet ve zamanlama’ konusunda esnek olabildiklerini söyleyen Akcan; “Epson etiket yazıcıları ile özgürüz. Dilediğimiz zaman adetten bağımsız olarak istediğimiz tasarımı basabiliyoruz. Elde kullanılmayan etiket kalması söz konusu olmuyor. Maliyetlerimiz de bu yönde minimize oldu” dedi.

“BASKILAR ÇOK NET”

Epson TM-C35OO etiket yazıcısından çok memnun olduklarını belirten Akcan; “Baskılar çok net. Matbaadan aldığımız dijital baskı kalitesini aratmıyor. Bir ambalaj gününde -örneğin 1.5OO-2.OOO adet- cam kavanoz dolumu yapabiliyoruz. Bu da aynı adette etiket basmak manasına geliyor. Çalışmamızı bir gün önce, hatta aynı gün 1-2 saat öncesinde tamamlayabiliyoruz. Bu performans, bizim ölçeğimizdeki bir işletme için son derece tatminkar” dedi.

Epson ColorWorks C35OO neler sunuyor?

Epson ColorWorks C35OO, çok çeşitli sayıda etiketi, etiket başına az bir maliyetle kurum içinde basmak üzere tasarlanmış hızlı ve yüksek kaliteli renkli etiket yazıcısıdır. Etiket veya bilet olsun fark etmez ColorWorks C35OO (TM-C35OO), çok çeşitli sayıda renkli etiketi kurum içinde basabilmeniz için işinize destek olmak üzere tasarlanmıştır. Saniyede 1O3 mm’ye ulaşan yüksek kalite baskı hızı ve ayrı pigment mürekkep kartuşları ile etiketleri ihtiyaç anında basabilir ve etiket üretiminde dış kaynak kullanımından tasarruf edebilirsiniz.

• Kendi etiketlerinizi kendiniz basın ColorWorks C35OO (TM-C35OO) ile renkli etiketleri istediğiniz şekilde kolaylıkla düzenleyebilir ve baskı alabilirsiniz. Bu yazıcı sayesinde, hem renkli logolu ve resimli ambalaj etiketleri olsun hem de önemli barkod ve ürün bilgileri içeren biletler ve kimlik kartları olsun hepsini tek bir makineden basabilirsiniz. Etiketlerin ihtiyaç anında önceden basılı şablonları kullanmadan basılabilmesi, GHS uluslararası kimyasal etiketleme yönetmeliklerine uyumu da kolaylaştırır.

• Yüksek kaliteli ve dayanıklı Ayrı pigment mürekkep kartuşları sayesinde dağılmaz, suya ve solmaya karşı dayanıklı, hızlı kuruyan çok detaylı etiketler oluşturabilirsiniz. Etiketleriniz harika görünmekle kalmayacak, pigment mürekkebin kalıcı ve dayanıklı kalitesi sayesinde çok çeşitli ortamlarda mükemmel bir hal alacaktır.

• Kullanımı kolay 4 renkli etiket yazıcı Mat ve parlak kaplamalı kağıt ve film etiketleri dahil geniş bir dizi kağıt üzerinde kolaylıkla baskı alabilirsiniz. Bu da ihtiyaçlarınıza göre istediğiniz şekilde etiketler oluşturabileceğiniz anlamına gelir. LCD ekranı, mürekkep seviyelerini ve yazıcı durum bilgilerini gösterir ve önden çalıştırma ile kolay kurulum yazılımı sayesinde özel eğitime gerek duymadan siz de yazıcıyı çalıştırabilirsiniz.

• Paradan tasarruf edersiniz Etiket başına az bir maliyetle yazdırma maliyetlerini kısan bu etiket yazıcının ayrı pigment mürekkep kartuşları sayesinde sadece kullanılan boyayı değiştirmeniz yeterlidir.

•Temel Özellikler:

Dayanıklı baskılar: Uzun ömürlü pigment mürekkep

Yüksek baskı hızları: 1O3mm/sn’ye varan hızlarda etiket baskıları

Mat, parlak ve fazlası: Çok çeşitli kağıt türlerinde baskı alın

Kolay kullanım: Mürekkep ve yazıcı durumu için LCD ekran

Paradan tasarruf: Ayrı mürekkep kartuşlarıBu içerik 470 defa okundu.