OKI C8OO SERİSİ İLE GÜNDELİK İHTİYAÇLARA PROFESYONEL ÇÖZÜM

OKI C8OO SERİSİ İLE GÜNDELİK İHTİYAÇLARA PROFESYONEL ÇÖZÜM
OKI C8OO Serisi, güçlü ve ultra kompakt yazıcılar ile 1,3 m’lik afişlerden gündelik iş baskılarına kadar ofis içi baskı işlerinde profesyonel kalite sunuyor.


OKI Europe, her türlü iş yerine uygun ofis içi profesyonel sonuçlar üreten ultra kompakt A3 renkli yazıcılardan oluşan yeni C8OO Serisinin satışa sunulacağını duyurdu. Baskı işlerini genelde başka şirketlere yaptıran kuruluşlar için değer yaratmayı hedefleyen C8OO Serisi, küçük veya büyük her baskı işini kısa sürede ve uygun maliyetli bir şekilde gerçekleştirmek için geliştirildi.

OKI’nin öncü dijital LED teknolojisini kullanan C8OO Serisi, önceden kesilmiş medyadan göz alıcı posterlere ve pahalı afişlere kadar eşi görülmemiş genişlikte bir HD renkli medya yelpazesiyle çalışabilir. Kompakt boyutları, yüksek baskı hızı ve üstün kaliteli sonuçları, C8OO Serisi’ni her türlü işletme, özellikle de perakende ürün satıcıları için ideal seçim haline getirir. OKI’nin yeni enerji verimliliği sağlayan ateşleme teknolojisi sayesinde yazıcının uyanması, ısınması ve kapanması daha hızlı gerçekleşir ve bu sayede C8OO serisi kullanan işletmeler kalite ve performanstan ödün vermeden zaman ve enerji tasarrufu sağlayabilir.

Pazardaki en küçük A3 renkli işletme yazıcısı olan C8OO Serisi, farklı ihtiyaçlara sahip kişi ve çalışma grupları için ideal olan çok yönlü C824 modelini de içerir. Bu model, uygun fiyatlı gündelik belge baskısının yanı sıra çeşitli satış ve pazarlama materyalleri için yüksek etkili sonuçlar da sunar. Kullanıcılar ayrıca OKI Mobile Print Uygulamasını kullanarak sorun giderme videolarına erişebiliyor. Özel Baskı ve isteğe bağlı Card Release kullanıcı kimlik doğrulaması teknolojisi, izinsiz erişimi önler ve şirket verilerini korumaya yardımcı olur. 12OO x 6OO dpi çözünürlükte 64’ten 256 g/m2’ye kadar hem hafif hem de ağır kağıtlarla çalışmak için tam donanıma sahip olan C824; 1,3 metreye varan afişler dahil A6 ila A3 boyutlarındaki belgelere baskı yapabiliyor. C824 ile aynı avantajları sunan C834, standart olarak kablosuz bağlantı ile dokun ve yazdır işlevine sahiptir; bu sayede kullanıcılar, akıllı telefonlardan veya tabletlerden (yalnızca Android) yazdırabilirler. C834 ayrıca Apple Inc.ın AirPrint özelliğine sahiptir ve Google Cloud Print 2.O için hazırdır. C834, okunması daha kolay, net ve keskin bir ayrıntılı baskı için üstün Yüksek Çözünürlüklü ProQ24OO çok seviyeli çıktı kalitesi ve 12OO x 6OO dpi çözünürlük sunar. Buna ek olarak C834, yüksek kapasiteli sarf malzemeleri sayesinde daha düşük çalıştırma maliyetine sahiptir.

C834’ün tüm özelliklerine sahip olan C844, profesyonel satış, pazarlama ve müşteriye yönelik tabela baskısını sonraki seviyeye taşır ve 12OO x 12OO dpi baskı çözünürlüğünde süper keskin, yüksek kaliteli metin ve görüntü baskısı sunar.

C8OO Serisi’ndeki her yazıcı net ve kullanımı kolay bir ekrana ve Blue Angel enerji tasarrufu sertifikasına sahiptir. Enerji tasarrufu sağlayan OKI’nin yeni ateşleme teknolojisinin yanı sıra Otomatik Kapanma modu, enerji tüketimini kullanımda değilken O,15 W’nin altına indirerek enerji tasarrufunu daha da artırır.

Otomatik çift taraflı baskı, kağıt kullanımını azaltır. Ayrıca müşteriler, işletmelerin ofis içi baskılarda olabildiğince sürdürülebilir ve uygun maliyetli olmasını sağlayan OKI’nin ücretsiz sarf malzemesi geri dönüşüm programına katılabilir.

OKI Europe Ltd.nin Kıdemli Ürün Pazarlama Yöneticisi Anna Emilia Dorrington şunları söylüyor: “A3 renkli yazıcıların yeni C8OO Serisi’nin satışa sunulması, ofis içi baskı işleri için heyecan verici bir adım. Bu gelişme bizleri, OKI’nin baskıyı herkes için erişilebilir kılma vizyonuna daha da yaklaştırıyor ve işletmelerin, kaliteden ödün vermeden daha fazla ofis içi baskı yapabilmesini sağlıyor. Bu gelişme; otomotiv, moda, yiyecek, içecek ve diğer sektörlerdeki perakendeciler de dahil tüm işletme türleri için fazlasıyla potansiyel yaratıyor. Müşteriye yönelik ve görsel yüksek etkili iletişim malzemeleri, profesyonel bir üçüncü taraf baskı şirketinden beklediğiniz kalitede kısa sürede, kolayca ve uygun maliyetli bir şekilde üretilebilir.”

“C8OO Serisi perakendeciler için ideal olsa da her işletme türü bu yenilikçi yazıcı serisinden yararlanabilir. Broşür, afiş ve gündelik işletme belgelerinden etiket ve sertifika gibi önceden kesilmiş medyaya kadar baskı yapabilen C8OO Serisi, mümkün olan en küçük yeri kaplarken birçok olasılığın önünü açıyor.” C834mw hariç tüm modellerBu içerik 418 defa okundu.