ROLAND DG UV GÜNÜNE EV SAHİPLİĞİ YAPTI

ROLAND DG  UV GÜNÜNE EV SAHİPLİĞİ YAPTI
ROLAND UV Günü’nde katılımcıların makineleri çalışırken görme fırsatı yakaladığı ve işletmeleri için benzersiz, kazançlı ürünler yaratmayı öğrendiği etkinlikte, neredeyse her nesne seçeneği üzerine doğrudan baskı yapılmasını sağlayan Roland VersaUV teknolojisi hakkında bilgi verildi.


Dünya çapında geniş formatlı inkjet yazıcıların ve 3D cihazlarının lider üreticisi Roland DG Corporation, İstanbul ofisinde, tamamen Roland DG UV baskı çözümlerine adanan UV Günü’ne ev sahipliği yaptı. Katılımcıların makineleri çalışırken görme fırsatı yakaladığı ve işletmeleri için benzersiz, kazançlı ürünler yaratmayı öğrendiği etkinlikte, neredeyse her nesne seçeneği üzerine doğrudan baskı yapılmasını sağlayan Roland VersaUV teknolojisi hakkında bilgi verildi.

Bu seride yer alan baskı makineleri, kullanıcılarına en eksiksiz kişiselleştirme çözümünü sunar. Etkinlikte, VersaUV LEF serisi flatbed yazıcıların en büyüğü olan LEF-3OO ile birlikte Roland DG’nin yeni modeli, talep üzerine özelleştirme ve gerçekçi doku efektleri sağlayan LEF2-2OO tezgah üstü UV flatbed yazıcısı da sunulacak. UV Günü boyunca katılımcılar, Roland DG yazıcılarla mümkün olan çeşitli piyasa senaryolarını ve para kazandıran çözümleri araştırarak UV teknolojisinin işletmeleri için nasıl önemli bir varlık olabileceğini keşfettiler.

Basılı ürünlere özel efektler eklemek için yapabildikleri birçok basit işlemin ve onlara katma değer sağlamanın yanı sıra UV mürekkebinin çok yönlülüğü ile de tanıştılar. Ziyaretçiler, yeni LEF2-2OO’ün kullanıldığı uygulamalı bir oturum gerçekleştirdiler. Bu oturumda ilginç araçlar yaratan ve çalışma süresini artırırken yaratıcı iş akışlarını iyileştirmek ve kolaylaştırmak için yeni ipuçları ve püf noktaları öğrendiler.

UV baskısının ötesinde etkinliğin ürün özelleştirme temasını detaylı keşfeden katılımcılar, pamuklu malzemelerin basit ve güvenilir bir şekilde kişiselleştirilmesi için kullanılan yeni BT-12 doğrudan kıyafete baskı makinesini çalışırken deneyimleme imkanı buldu.Bu içerik 10920 defa okundu.