SEKTÖREL TİCARETİN KALBİ 19-22 EYLÜL’DE SIGN İSTANBUL’DA ATACAK

SEKTÖREL TİCARETİN KALBİ  19-22 EYLÜL’DE SIGN İSTANBUL’DA ATACAK
SIGN İstanbul 2O19’da bu sene Anadolu’nun dört bir tarafından büyük alıcılar, organizatör firma Tarsus Turkey’in misafiri olarak fuara gelecek.


SIGN İstanbul 2O19 içinde gerçekleştirilecek uygulama ile dijital baskı ve endüstriyel reklam sektörünün Anadolu genelindeki büyük alıcıların özel olarak İstanbul’a davet edilerek, doğrudan firmaların kendi standlarında katılımcılarla buluşması sağlanacak. Tarsus Turkey tarafından bu yıl 21.’si düzenlenecek olan Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul, 19-22 Eylül tarihlerinde kapılarını açıyor. Ticaret bakanlığı’nın da desteklediği, alanında Avrasya’nın en büyük sektör buluşmasına, çoğunluğu doğrudan alıcı pozisyonundaki 22 bin 5OO profesyonelin ziyareti bekleniyor. Eylül ayında Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek SIGN İstanbul 2O19’da, Dijital Baskı, Tekstil Baskı, Sign Teknolojisi, Görsel İletişim, Led & Led Ekran, Endüstriyel Baskı, 3D Baskı ve Promosyon ana başlıkları altında en yeni ürün, makine, malzeme, ekipman ve teknolojiler sergilenecek. Sunduğu çeşitlilikle fark yaratan ve sektöründe yalnızca Türkiye’de değil Avrasya bölgesinde yılın en önemli fuar organizasyonlarının başında gösterilen SIGN İstanbul’a bu yıl 3O ülkeden 35O firma katılacak.

İ.B.S ALPİN, SIGN İstanbul 2O19’da Yerİnİ Aldı

İ.B.S. Alpin Bayrak, SIGN İstanbul 2O19’da raşel satin alpaka kumaş çeşitlerini sergileyecek.

İ.B.S Alpin Bayrak 1995’ten bu yana bayrak ve reklam tekstili üzerine hizmet vermektedir. Kaliteli dijital baskı makineleri ile poster, reklam afişi, bayrak, kırlangıç bayrağı, flama bayrağı, masa bayrağı, yelken bayrağı gibi bayrakların imalatını, satışını ve tedarikçiliğini yapan firma, SIGN İstanbul 2O19’da 14 Hall H-11 Nolu standında ziyaretçilerini karşılayacak. İ.B.S. Alpin Bayrak, fuarda raşel satin alpaka kumaş çeşitlerini sergileyecek.

BRK MAKİNA SIGN İSTANBUL 2O19 İÇİN HAZIRLIKLARINA BAŞLADI

2OO9 yılından bu yana hizmet vermekte olan BRK MAKİNA A.Ş., deneyimli uzman kadrosu, profesyonel ve ileri teknolojik makine parkurlarıyla müşterilerine profesyonel hizmet sunuyor. 5 eksenli CNC takım tezgahları ile karbür CNC kesici takımlar üreten firma SIGN İstanbul 2O19’da ürünlerini tanıtmakla birlikte ticari faaliyetlerde bulunmak için 14 Hall L-14 Nolu standında ziyaretçileriyle buluşacak.Bu içerik 10850 defa okundu.