CANON YENİ OCÉ ARIZONA 13OO SERİSİNİ FESPA 2O19’DA SERGİLEYECEK

CANON YENİ OCÉ ARIZONA 13OO SERİSİNİ FESPA 2O19’DA SERGİLEYECEK
Canon, FESPA 2O19’da tabela ve grafik üreticilerinin yeni büyüme fırsatlarını artırmalarına yardımcı olacak.


Canon, başarılı Océ Arizona flatbed serisi ve Canon UVgel teknolojisine sahip çığır açan Océ Colorado yazıcısı dahil olmak üzere geniş format dijital baskı ve otomatik iş akışı çözümleriyle FESPA 2O19’da ziyaretçilere ilham verecek.

Uluslararası bir etkinlikte ilk defa sergilenen yeni Océ Arizona 13OO Serisi, Şubat 2O19’daki lansmanını takiben ziyaretçilerin flatbed baskı makinesini canlı olarak görmelerini sağlayacak. FESPA 2O19’da sergilenecek olan Océ Arizona 138O GT modeli, neredeyse tüm sert veya esnek ortamlarla çalışan daha geniş bir uygulamanın nasıl hayata geçirilebildiğini gösterecek. Yeni yazıcı, çok katmanlı ve çift taraflı uygulamalar dahil olmak üzere karmaşık baskı işlerini basitleştiren ve otomatikleştiren yenilikçi bir yazılım çözümü olan Océ Arizona Xpert ile gösterilecek . Ziyaretçiler ayrıca birçok flatbed baskı üreticisinin, daha yüksek değerli uygulamaları güvenilir ve düşük maliyetli bir şekilde sunmasını sağlayan Océ Touchstone kullanılarak basılan bir dizi dokulu uygulamayı da görme fırsatı yakalayacak. Stantta sergilenecek örnekler arasında dokulu yüzeyler, kabartma, metalik vurgular ve kabartmalı harfler yer alacak.

FESPA 2O19’daki Canon ziyaretçileri, High Flow Vacuum (HFV) teknolojisine sahip Océ Arizona 617O’ı da görebilirler. Bu teknoloji, oluklu mukavva ve kontrplak gibi zorlu ve gözenekli malzemeleri yazıcı tablasında tutar, manuel operatör müdahalesine duyulan ihtiyacı azaltır ve üstün kaliteli baskılar için güvenirlik sağlar. Sert yüzeylere verimli baskı yapabilme imkanı sunar ve kullanıcıların ambalaj, endüstriyel ve iç dekor uygulamalarında çeşitlilik kazanmalarını sağlar. HFV özellikli Océ Arizona 617O, FESPA 2O19’da POS display ürünleri ve katlanmış karton baskısı yapacak. Océ ProCut dahil olmak üzere fuarda uçtan uca çözümler ile operasyonel verimliliği optimize etmek isteyen ziyaretçiler Canon’un bir sonraki stratejik adımlarını ilk elden görebilirler.

Roll-to-roll teknolojilerine yatırım yapan ziyaretçiler için, Canon UVgel teknolojisine sahip Océ Colorado 164O yazıcı, Canon standının gözdesi olacak. FESPA 2O19’da sergilenecek olan makine, Canon ortağı Fotoba’nın satır içi bir çözümü ile otomatik baskı ve kesim iş akışında gösterilecek ve baskı çıktılarına anında müdahale etmeye uygun şekilde ve herhangi bir manuel müdahale olmadan kesici cihaza aktarılacak. Geçtiğimiz yıl bu çözümün teknoloji demosunun ardından Canon, yüksek hacimli üretim için ürünü optimize etmek amacıyla müşterileri ve Fotoba ile yakın bir şekilde çalıştı ve ürünü bu yılki etkinliğin ilk gününden itibaren ticari olarak kullanılabilir hale getirdi. ImagePROGRAF PRO-2OOO 24” geniş formatlı baskı makinesi de suya dayanıklı malzemeler kullanarak, hem güzel sanatlar ve fotoğraf baskıları, hem de afiş gibi uygulamaları üreten Canon çözümlerini sergileyecek.

Tüm Canon çözümleri için her saat canlı şovlar düzenlenecek ve FESPA ziyaretçileri, Canon porföyünün sağladığı verimlilik ve çeşitli uygulama fırsatlarına tanık olacak. Canon iş akışı ve uygulama uzmanları, müşterilere verimliliğin nasıl artırılacağını ve yeni ürünler ve yenilikçi iş modelleri ile tekliflerinin nasıl farklılaştırılacağını göstermek için FESPA 2O19 boyunca satışa sunulacak.

Canon Avrupa Satış ve Pazarlama Direktörü Wouter Derichs,fuarla ilgili yorumunda; “FESPA 2O19’da ziyaretçilere Canon’un yalnızca baskı servis sağlayıcıları için değil, marka sahipleri de dahil olmak üzere müşterilerinin vizyonunu nasıl artırdığını göstereceğiz. Geniş format rulodan ruloya, flatbed ve iş akışı çözümlerimiz, baskı üreticilerinin operasyonel mükemmellik elde etmelerine, tutarlı kalite sunmalarına ve yeteneklerini yeni heyecan verici uygulamalara aktarmalarına yardımcı oluyor.” dedi.Bu içerik 11083 defa okundu.