HP STITCH S SERİSİ İLE BÜYÜYEN TEKSTİL PAZARLARINI HEDEFLİYOR

HP STITCH S SERİSİ İLE BÜYÜYEN TEKSTİL PAZARLARINI HEDEFLİYOR
14-17 Mayıs tarihlerinde Münih, Almanya’da düzenlenecek olan FESPA Global Print Expo Fuarı’nda lansmanı yapılacak yeni HP Stitch süblimasyon baskı makinesi serisi ile HP, büyüyen tekstil pazarını hedefliyor.


HP Stitch serisi, tek seferde ve hızlıca renk eşleştirme sağlayan ilk dahili spektrofotometreye sahip. HP Stitch S3OO modeli, kullanıcı tarafından değiştirilebilen ilk baskı kafasına sahiptir ve çalışma sürelerini ve servis maliyetlerini düşürerek yeni boya süblimasyon profesyonelleri, prototip departmanları ve büyüyen baskı sağlayıcıları için uygun hale getirir. HP Stitch S5OO, simetrik 2xCMYK baskı kafası yapılandırmasına ve Optik Ortam İlerleme Sensörüne sahiptir ve yüksek hız için güvenilir bir geçiş modu sağlar, seri özellikle yüksek üretim alanları için tasarlanmıştır. HP Stitch S1OOO modeli ise üçlünün en büyük seçeneğini sunuyor ve ilk defa 14-17 Mayıs tarihlerinde Münih’teki 2O19 FESPA Global Print Expo’da tanıtımı yapılacak.

Yeni lansman hakkında bilgi veren İngiltere ve İrlanda’da HP’nin Bölgesel İşletme Müdürü Phil Oakley, Stitch S Serisi’nin müşterilerin tekstilde dijital yaratıcılığın sınırlarını zorlamasına yardımcı olacağını söylüyor. Oakley, “Baskıda bir endüstri lideri olarak, bu lansman, spor giyim ve moda, iç dekor ve soft-signage tabela uygulamaları için tekstil baskısına girişimizi ispatlıyor” dedi. “Baskı endüstrisi hakkındaki derin bilgimizi, HP Stitch S Serisi lansmanıyla süblimasyon pazarına getiriyoruz. Müşterilerimizle sürekli yaptığımız sohbetler neticesine, aerodinamik üretim, renk tutarlılığı ve maliyet tasarrufuna yönelik ortak ihtiyaçların olduğu açıkça ortaya çıktı. ” Oakley, HP’nin ayrıca, HP için özel olarak tasarlanmış yeni bir süblimasyon kağıdı geliştirdiğini söyledi. Oakley, “Müşterilerin “mükemmel görüntü kalitesi ve renk tutarlılığı” elde etmelerini sağladığını söyledi. “Sonuçta seri, müşterilere verimli, basitleştirilmiş işlemlerin yanı sıra hızlı, hassas renk eşleştirmesi sunan dijital tekstil yazıcıları portföyü sunuyor.” HP Grafik Çözümleri Başkanı Santi Morera da bir basın açıklaması yaptı. “Dekor ve moda uygulamalarındaki eğilimler, talep üzerine üretim ve kişiselleştirme, dijital baskının büyümesini hızlandırıyor. Yeni HP Stitch S serisi ile birlikte daha fazla dijital baskı dönüşümünü bekliyoruz. ”

RENK ÜRETİMİ DAHA HIZLI VE DAHA KOLAY

HP SmartColor’ın öngörülebilir renklerinin her zamankinden daha hızlı ve daha kolay bir şekilde sunulduğunu deneyimleyebilirsiniz. Artık renk profillerini indirebilir veya bir saatten kısa bir süre içinde kendi profilinizi oluşturabilirsiniz ve bir Pantone rengi gamınızda bulunmuyorsa otomatik olarak ona en yakın rengi alabilirsiniz.

ZAMAN VE PARADAN TASARRUF ETMENİN YENİ YOLU

Tek bir cihazdan hem transfer kağıdı üzerine hem de doğrudan kumaşa baskı almak mümkün. Otomatik baskı kafası bakımı sayesinde elle müdahaleyi ortadan kaldırarak zamandan tasarruf edin ve düşük gramajlı kağıtları kendinizden emin bir şekilde yöneterek baskı malzemesi maliyetleri azaltmak mümkün.

TEKSTİL BASKISINA DAHA AKILLI YAKLAŞIM

Süblimasyon baskısı yeni HP Stitch serisi ile artık çok daha güvenilir ve öngörülebilir. %3O’a kadar nozzle çıkışı otomatik olarak algılanır ve telafi edilir, HP Smart Services ile gelecekte oluşabilecek arızalar önlenir ve HP PrintOS bulut tabanlı teknoloji ile teknik sorunlar her yerde, her zaman çözülür.

HP STITCH S3OO VE S5OO YAZICILARLA TANIŞIN

Dinamik güvenlik özelliklerine sahip yeni süblimasyon baskı makineleri, yalnızca orijinal bir HP chip’leri kullanan kartuşlarla kullanılmak üzere üretilmiştir. HP olmayan bir chip kullanan kartuşlar çalışmayabilir ve şu anda çalışanlar da gelecekte çalışmayabilir.

HP STITCH S3OO Yazıcı

• HP SmartColor ile renkleri kolayca yönetin

• RIP’den HP baskı malzemelerine kadar eksiksiz uçtan uca çözüm.

• Hem transfer kağıdına hem de doğrudan kumaşa baskı.

• %1OO önden çalışan ilk boya süblimasyon baskı makinesi. HP STITCH S3OO Yazıcı

• HP SmartColor ile renkleri kolayca yönetin

• RIP’den HP baskı malzemelerine kadar eksiksiz uçtan uca çözüm.

• Hem transfer kağıdına hem de doğrudan kumaşa baskı.

• %1OO önden çalışan ilk boya süblimasyon baskı makinesi.

HP PROFESYONEL RENK HİZMETLERİ

Sizin için özel olarak tasarlanan renk yönetimi hizmetleri ile daha ilk günden rengi avantaja çevirin. Eski cihazlardan hedef renkleri yeniden üretmek ya da tüm yazıcı portföyünüzde renk eşleştirmesi yapmak, ihtiyacınız ne olursa olsun HP ilk seferden itibaren doğru rengi elde etmenizi sağlayan renk uzmanları ve yerinde eğitimler sunabilir.Bu içerik 1576 defa okundu.