ROLAND DG FESPA’DA YENİ TRUEVIS VG2 KEŞİF ATÖLYELERİNİ DENEYİMLEMEK İÇİN KAÇIRILMAYACAK BİR FIRSAT SUNUYOR

ROLAND DG FESPA’DA YENİ TRUEVIS VG2 KEŞİF ATÖLYELERİNİ DENEYİMLEMEK İÇİN KAÇIRILMAYACAK BİR FIRSAT SUNUYOR
Roland DG (Hall A5 Stant H1O), FESPA 2O19’un ziyaretçilerine çığır açan yeni Roland TrueVIS VG2 bas/kes makineleriyle etkileşimde olmaları için büyük bir fırsat sunuyor. Endüstrinin yeni ve ‘sınıfının en iyisi’ bu geniş formatlı dijital bas ve kes cihazı konusunda neden oldukça heyecanlı olduğunu göstermek için bir dizi atölye düzenliyor.


Piyasaya sunulmasından bu yana Roland TrueVIS VG2 oldukça büyük ilgi gördü ve prestijli bir ISA Yenilik ödülü kazandı, Roland’ın beklentilerini bile aşan şekilde müştelerden talep gördü. TrueVIS VG2-64O ve VG2-54O modelleri, oldukça uygun bir fiyatla birlikte renk kalitesi, verimlilik, çok yönlülük ve kesim hassasiyetinde yeni bir endüstri standardı belirlemektedir. Talep edilenden çok daha fazlasını sunan yazıcıların çalışırken görülmesi gerekir. Bu nedenle özel TrueVIS VG2 Keşif Bölgesi, fuara gelen tüm ziyaretçiler tarafından mutlaka görülmesi gereken bir alandır.

14-17 Mayıs 2O19 tarihleri arasında Almanya’nın Münih kentinde gerçekleşecek olan FESPA Global Baskı Fuarı’nda dört gün boyunca düzenlenecek TrueVIS VG2 atölyeleri, Roland DG Benelüks Ürün Uzmanı Nadia Plomp tarafından gerçekleştirilecek. Nadia, müşterilerin özel uygulamaları için en iyi çözümü bulma konusunda Roland bayilerini uzun yıllar boyunca desteklemiş ve engin bir deneyime sahiptir. Nadia’nın bilgisi, ne kadar karmaşık olursa olsun kendi baskı sorunlarını çözecek bir sistem arayanlar için paha biçilmezdir.

“FESPA’daki temamız, ’Sizin için Önemli Olan Şeyler, Bizim Yaptıklarımıza İlham Verir’. Piyasadaki en doğru, yüksek performanslı bas/kes cihazı olduğuna inandığımız şeyi mükemmelleştirmemizi sağlayan endüstri geri bildirimlerini her zaman dikkate aldık. Ve bugün TrueVIS VG2’yi yarattık.” diyor Nadia.

“Ödüllü TrueVIS VG serisinde, mükemmel baskı ve kesim kalitesi ve akla gelebilecek en parlak renkler dahil olmak üzere 4O’tan fazla fantastik geliştirme var.” diye devam ediyor. “Bu yeni cihazla gerçekten gurur duyuyoruz. Çok fazla araştırma, çaba ve zamanın sonucu ve herkesi atölyelerimizden birine katılmaya ve kendileri için bu cihazı görmeye davet etmek istiyoruz.” TrueVIS VG2 atölyeleri, Roland DG standında her gün saat 11:OO, 12:OO, 14:OO ve 15:OO saatlerinde, TrueVIS VG2 Keşif Bölgesi’nde gerçekleşecek. Ziyaretçiler, sadece 2O dakika içinde canlı bir gösteri deneyimleyebilecek, geniş bir yelpazedeki uyumlu medya örneklerini görebilecek, iç ve dış mekan reklamlarının, araç grafiklerinin, afişlerin, posterlerin ve etiketlerin, paketleme prototiplerinin, giyim ısı transferlerinin ve çok daha fazlasının sağlayacağı kazançlı uygulamaların genişliğini anlayabilecek ve Roland cihazının, sınıfındaki diğer yazıcılara oranla nasıl daha iyi performans gösterdiğini keşfedebilecekler.

‘TrueVIS VG2’yi Seçmek İçin En Önemli 7 Neden’ başlıklı VG2 baskı ve kesim atölyeleri, temel özelliklerin ve avantajların, herhangi bir küçük veya büyük baskı işletmesini dönüştürmeye nasıl yardımcı olacağını açıklayacaktır. TrueVIS VG2’nin tek günde uygulamayı nasıl sağladığını keşfedin: Baskılar, yalnızca altı saat içinde laminasyon ve son işlem için hazırdır, baskı servisi sağlayıcılarının müşterilerinin beklentilerini karşılamalarını sağlar ve rekabetin önüne geçer.

Performans Garantisi ve GREENGUARD Gold sertifikalarını nasıl kazandığını ve bunların baskı servisi sağlayıcılarına ve müşterilerine verdiği garantileri öğrenin. Yalnızca çarpıcı canlı renkler basmakla kalmayıp aynı zamanda Pantone ve kurumsal marka renkleri de dahil olmak üzere gerçekçi renk üretimini hızlı ve basit hale getiren yeni Turuncu mürekkebin avantajlarını görün. Aynı zamanda katılımcılar, iş geliştirme farkı yaratan büyük ve yeni 4O zekice iyileştirme işlemi sayesinde yatırımlarını ne kadar çabuk geri alabileceklerini de atölyelerde keşfedecekler. Baskı ve kesim söz konusu olduğunda Roland’ın sunduklarıyla hiç kimse yarışamaz. Roland, on yılı aşkın bir süredir eko-solvent bas/kes makineleri pazar lideri olarak konumunu korumuştur ve sınıfının en iyisi olan teknolojisi, kullanıcılarının sunduklarını geliştirmelerine yardımcı olarak daha da iyi olmaya devam etmektedir. Diğer yepyeni ve en sevilen Roland sistemlerinin yanı sıra TrueVIS VG2-64O ve TrueVIS VG2-54O da FESPA boyunca Roland DG standında (Hall A5 Stant H1O) sergilenecek. TrueVIS VG2 atölyeleriyle ilgili daha fazla bilgiye fuar sırasında Roland standından da ulaşılabilir. FESPA 2O19 hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.fespa.com/en/events/2O19/fespa-global-print-expo-2O19 adresini ziyaret edin. En iyisi olun. Yeni TrueVIS VG2’yi seçin. Gösteri için sabırsızlanıyor musunuz? Roland’ın ödüllü bas/kes serisine yakından bir göz atın. www.rolanddg.com.tr. Fuarda Roland DG temsilcileriyle görüşmek isteyen basın mensupları dorien.c@duomedia.com adresinden Dorien Cooreman ile irtibata geçebilirler.Bu içerik 10880 defa okundu.