HP’DEN ÇÖPÜ SANATA DÖNÜŞTÜREN YENİ GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ SATEN KANVAS

HP’DEN ÇÖPÜ SANATA DÖNÜŞTÜREN  YENİ GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ SATEN KANVAS
HP, daha sürdürülebilir bir şekilde üretilen, kullanılan ve geri kazanılan ürünleri tasarlayarak çevre üzerindeki etkiyi azaltma konusunda lider bir şirket. HP Geri Dönüştürülmüş Saten Kanvas da %1OO geri dönüştürülmüş su şişelerinden üretilmiş baskı yapılabilir bir kanvastır.


Her yıl beş milyon ile 13 milyon ton arasında plastik okyanusa sızıyor ve plastik atıkların %91’i asla geri dönüştürülmüyor. Toplumsal farkındalığın giderek artmaya başladığı bugünlerde, tüketiciler çevresel sürdürülebilirlik çabalarına katkıda bulunan ürünler talep ederken, HP Geri Dönüştürülmüş Saten Kanvas da çevre güvencesiyle birlikte olağanüstü görüntü kalitesi üretmektedir.

Bu yenilikçi kanvas, pahalı ve zaman alan koruyucu kaplama ihtiyacını ortadan kaldırarak baskı hizmeti sağlayıcıları için tek adımlı bir çözüm sunar. Su bazlı mürekkeplerle uyumlu olan HP Geri Dönüştürülmüş Saten Canvas, sanatsal bir görünüş ve dokulu bir hissiyat sunan yapısıyla büyük ebatlı fotografik uygulamalar, perakende satış noktaları, kurumsal iç mekanlar ve dekorasyon pazarları için uygundur.Bu içerik 10890 defa okundu.