ESKO İLE SONLANDIRMA HİÇ OLMADIĞI KADAR BASİT

ESKO İLE SONLANDIRMA  HİÇ OLMADIĞI KADAR BASİT
Kongsberg CNC kesim makineleri tüm üretim ve sonlandırma işleri için uygundur: tabela üretimi, karton stant veya ürün teşhir stantları, numune üretimi ve düşük veya yüksek tirajlı oluklu mukavva kutu üretimi. Kongsberg CNC kesim makineleri, tüm sonlandırma işlerinde mükemmel sonuç ve kalite sunar.


ESKO Kongsberg X serisi, ’Siparişten faturalamaya kadar’ tüm operasyonların modernize edilmesini sağlayan sistemler, israfı azaltmaya ve ürüne daha fazla değer katmaya yardımcı olur. Kongsberg dijital kesim makineleri, geniş bir malzeme yelpazesini işlemek için hız, güç ve esneklik sağlayan çeşitli özel araçlara sahiptir. Dijital sonlandırma işlemlerinde performansınızı endüstriyel düzeylere çıkaracak etkileyici otomasyon seçenekleri sunar.

Çok yönlülük için Kongsberg X serisi

Kongsberg X, şimdiye kadar geliştirilmiş en çok yönlü dijital sonlandırma sistemidir. Konu ister tabela, ister ambalaj, ister stand olsun... İster vinil, ister levha, ister ahşap üretiyor olsun; Kongsberg X tüm işler veya uygulamalar için en iyi kaliteyi sunar. Kongsberg XN 1.68O x 1.27O mm ila 2.21O x 6.55O mm arasında altı farklı ebatta mevcuttur. Kongsberg XN tabela kesim makinesi, çok sayıda özel aparat ile birlikte gelir. Bu aparatlar; örneğin oluklu karton, katlanır karton, sert mukavva, köpük, kaplama blanketleri, ahşap ve çok sayıda plastik malzeme gibi çeşitli malzemelerin otomatik olarak işlenmesine yönelik hız, güç ve esnekliği sunar.

MultiCUT-HP ile güçlü frezeleme

Tabela üretimi için ekipman satın alırken ilk düşünülmesi gereken şeylerden biri randımandır. Peki, bu ekipmanlar bir işi ne kadar hızlı bitirebilir? MultiCUT-HP (High Power); üç kata kadar daha hızlı frezeleme hızları sunan süper kuvvetli, su soğutmalı bir frezeleme mili ile donatılmıştır. 3kW yüksek güçlü mil, uzun frezeleme işlerinizde ihtiyaç duyulan ve/veya kalın akrilik tabakalar, ahşap/MDF ve alüminyum kompozit malzemeler gibi kesimi ve işlemi zor malzemelerle çalışan atölyeler için harika bir tercihtir. Kongsberg X Starter; makul bir yatırım karşılığında güvenilirlik, kesinlik ve kullanım kolaylığı sağlayarak size paranızın karşılığını fazlasıyla veren bir kesim makinesidir.

En geniş çeşitlilikte malzemelerden tabela üretim ekipmanı

Kongsberg X Starter kesim makineleri; başlangıç düzeyinde numune oluşturma, tabela yapımı ve stand üretimine olanak tanıyan standart konfigürasyonlarla sunulur. Kesim makinesinin hızı ve aparatları kolayca yükseltilebilir.

Entegre tabela kesim yazılımı

Tabela yapım ekipmanı, yalnızca tabela kesim makinesinden çok daha fazlasından oluşur. Kaynaklarınızdan (baskı, operatör, malzemeler…) en iyi şekilde yararlanmak için, tüm darboğazları aşacak şekilde modernize edilmiş bir iş akışına ihtiyacınız vardır. Entegre yazılım çözümleri sayesinde hataları ortadan kaldırın, zamandan tasarruf edin ve fireleri azaltın.

Kongberg X’in sunduğu avantajlar:

En geniş malzeme yelpazesi ile sonlandırma imkanı: Çok sayıda özel aparat seçeneği; örneğin oluklu levha, katlanır karton, sert mukavva, köpük, kaplama blanketleri, ahşap ve çok sayıda plastik malzeme gibi çeşitli malzemelerin otomatik olarak işlenmesine yönelik hız, güç ve esnekliği sunar.

Daha hızlı frezeleme: Benzersiz MultiCUT HP frezleme performansı: Standart MultiCUT başlığına göre üç kata kadar daha yüksek frezeleme hızı sunar.

Kullanıcı dostu çalışma: Her taraftan engelsiz tezgah üstü erişimi ve çok verimli gelişmiş dinamik güvenlik sistemi, uluslararası yönetmeliklere uygundur.Bu içerik 10924 defa okundu.