NESCHEN’DEN YENİ GREEN WALL YAZDIRILABİLİR DUVAR KAĞIDI

NESCHEN’DEN YENİ GREEN WALL YAZDIRILABİLİR DUVAR KAĞIDI
NESCHEN, GREEN WALL yazdırılabilir duvar kağıtlarını iki düşük maliyetli seçenekle genişletiyor.


GREEN WALL ürün yelpazesi ile NESCHEN, mağaza donanımlarından ev dekorasyonuna kadar çeşitli uygulamalar için dijital olarak basılabilir, PVC içermeyen duvar kağıtları portföyü tanıttı.

Yeni ürünler neler sunuyor?

• NESCHEN Performans Duvar Kağıdı birinci sınıf kalitedir ve en geniş doku yelpazesini sunar

• Yeni eklenen NESCHEN Wallpaper LITE, düşük maliyetli vinil duvar kağıtlarına alternatiftir ve (ECO) solvent, lateks ve UV baskı için idealdir

• Yeni NESCHEN Wallpaper L-UV, özellikle UV mürekkeplerinin yanı sıra lateks ve büyük ölçekli projeler için de tasarlanmıştır.

Minimum efor, maksimum tasarım özgürlüğü

Evlerde veya büyük ölçekli ticari projelerde de olsa, kişiselleştirilmiş bir iç tasarım, bugüne kadar hiç bu kadar yüksek talep görmemiştir.

NESCHEN Green Wall ile çeşitli son kullanımlar için dijital olarak basılabilir duvar kağıtlarını sunuyor. PVC ve solvent içermeyen üretim, NESCHEN GREEN WALL’u çevre dostu bir seçenek haline getiriyor.

Duvar kağıdı arka kısmı sayesinde kolay kurulum sağlar. “Kağıdı yapıştırmak” yerine, duvar kağıdı direkt duvara yapıştırılmak için tasarlanmıştır; bu sayede yüzeylerin hızlı ve asgari çabayla dönüştürülmesini sağlar. Göz alıcı iç mekanların gerekli olduğu satış noktaları için, sınırsız ölçeklendirme sağlama özelliği sayesinde idealdir.

Dayanıklı GREEN WALL serisi yıkma ve aşınmaya karşı dirençli olduğu için halka açık alanlar için mükemmel bir çözüm sunar.

Sofistike bir iç tasarım için mükemmel doku seçimi

Performance Wallpaper serisi, GREEN WALL ürün yelpazesindeki en geniş doku yelpazesini sunar. Keten’den Antika’ya kadar her türlü iç mekan tasarımı için uygun bir yüzey mevcuttur.Bu içerik 691 defa okundu.