“KURUMSAL ŞİRKETLER, GÜVENLİ VE YÖNETİLEBİLEN BASKI HİZMETLERİNİ TERCİH EDİYOR”

“KURUMSAL ŞİRKETLER,  GÜVENLİ VE YÖNETİLEBİLEN BASKI HİZMETLERİNİ TERCİH EDİYOR”
Teknolojinin her geçen gün gelişip dönüştüğünü kaydeden Lidya Grup Kurumsal Satış Direktörü Betül Kayacık, kurumsal şirketlerin güvenli ve yönetilebilen baskı hizmetlerini tercih ettiğini anlattı.


Teknoloji, her geçen gün kendini geliştirmekte ve yenilemektedir. Lidya Grup olarak bizler, yeniliklere açık olup, güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Güvenli ve yönetilebilen baskı hizmetleri, son dönem baskı teknolojisinde en önemli yeniliklerden birisi olarak ön plana çıkıyor. Firmalar, bu çözüm ile maliyetlerini kontrol altında tutabilirken, güvenlik konusunda da rahat bir nefes alıyorlar. Özetle, son birkaç yıldır firmalar, hem verimliliği artırmak, hem de baskıları kontrol altında tutabilmek için güvenli baskı yazılımının entegre edildiği baskı çözümlerini tercih ediyorlar. Aynı zamanda, müşterilerimiz daha sistemsel otomasyon kapsamında hizmet satın almayı istiyorlar. Tüm baskı hizmetini manuel müdahale olmadan otomasyon kapsamında alarak, güvenli ve yönetilebilen baskı çözümlerini tercih ediyorlar.

2O19 yılında hedeflerimize ulaşacağız

2O18 yılının ilk yarısı, hedeflerimize uygun oldukça başarılı geçirdiğimiz bir dönem oldu. İkinci yarısında ise, ekonomide yaşanan dalgalanmaların etkisinin çok fazla hissedildiği bir dönem olmasının etkisiyle, hedeflere ulaşma noktasında tüm sektörleri zorladı. Lidya Grup olarak bizler, geçtiğimiz yıl, müşteri ziyaretlerine ağırlık verdik ve pazarlamaya daha fazla vakit ayırdık. 2O19 yılının ilk iki ayını, geçtiğimiz yılın ilk iki aylık dönemi ile karşılaştırdığımızda, daha iyi bir dönem olarak geçirdiğimizi söyleyebilirim. 2O18 yılının ikinci yarısında yaptığımız saha çalışmaları, önümüzdeki süreçte meyvelerini vermeye başlayacaktır. Takip ettiğimiz çok sayıda proje bulunuyor ve bu projelerin yıl içerisinde sonuçlanacağını ve yılı hedeflerimize ulaşarak tamamlayacağımızı öngörüyoruz. Özetle, Lidya Grup olarak, daha fazla müşteriye ve noktaya ulaşarak, ihtiyaç duyan müşterilerimize çözümler sunmaya devam edecektir.

Lidya Grup’un 18 yıllık saha tecrübesi ve güçlü kadrosu bulunuyor

Lidya Grup 2OO1 yılından bu yana ciddi bir bilgi ve tecrübeye sahip, dijital baskı teknolojilerinde lider bir şirkettir. 18 yıldır baskı sektöründe sahip olduğumuz saha tecrübesi ve güçlü kadromuz ile müşterilerimize kaliteli ve sürdürülebilir bir hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimiz, sürekliliği olan Lidya Grup’un satış sonrası hizmetlerinin öneminin farkındadır. Lidya Grup olarak bizler, 5 bölgede aynı kalitede hizmet vermek adına, kendimizi sürekli geliştiriyor ve yeniliyoruz. Nitekim kurumsal pazarda, marka kadar önemli olan Lidya Grup garantisinde kaliteli bir hizmeti satın alabilmektir.

Özetle, Lidya Grup’un ciddi bir saha analiz deneyimi bulunmakta olup, buna göre müşterilerine deneyimli ve tecrübeli kadrosuyla, uygun marka ve model konusunda bilgiler vermektedir. Müşterilerimizin ihtiyacı ve beklentileri doğrultusunda çözümler dizayn ederek, taleplerini karşılamaktayız.Bu içerik 530 defa okundu.