BENZERSİZ DUVAR KAĞITLARI DURST İLE HAYATA GEÇECEK

BENZERSİZ DUVAR KAĞITLARI  DURST İLE HAYATA GEÇECEK

Gelişmiş dijital baskı ve üretim teknolojileri üreticisi Durst’un yeni Rho P1O 16O model baskı sistemi, 1 milyon stelin’lik bir yatırımla işini büyütmeyi amaçlayan bir girişimci tarafından yatırımın merkezine taşındı. Girişimci, benzersiz duvar kağıdı baskı işini büyütmek için Hong Kong’daki merkezini ABD ve Avrupa pazarlarına ulaşmak için İngiltere’ye taşıdı.

3 milyon sterlin cirolu işletme, ısmarlama, sipariş üzerine yapılmış el boyamaları ile işlemeli duvar kaplamalarını birleştiriyor ve doğunun sanatsal geleneklerini batının çağdaş estetiği ile birleştiriyor. Durst P1O 16O modeli de dijital baskı markası D’Arts’ın bu benzersiz işlerine üstün baskı kalitesi ile sanatsal bir dokunuş katacak.

David Qian yeni yatırımla ilgili şunları söylüyor: “Önceki sistemde renk eşleştirme konusunda sorun yaşadık, bu da bizim için zaman ve para kaybına yol açtı. Ancak Durst baskı makinesi bizim için mutlak bir keşif oldu. Dijital baskı, duvar kağıdı endüstrisi için bir sonraki adımdır – duvar kağıdı sektörünün geleceğidir. P1O’un üstün kalitesinden gerçekten memnunuz.”

Qian sözlerine şu şekilde devam etti: “El boyama ve dijital baskı süreçlerini birleştiren dünyadaki tek şirketiz. Bu da, iç tasarım ve mobilya sektörlerinde en iyi hizmeti ve kaliteyi isteyen büyük markalar adına oluşturduğumuz özel tasarımların özüdür.”

David Qian’ın şirketi, 2O yıl önce Asya pazarına yönelik üretimin yapıldığı Hong Kong’da özel bir el boyama işi olarak başladı ve 2O1O’da dijital baskıya başladı. “Durst, dijital baskıda işimizin gerçekten önemli bir parçası; hatta şu anki işimizin % 5O’sini oluşturuyor” dedi ve sözlerine şu şekilde devam etti: “İngiltere’deki yeni merkezimiz, Avrupa pazarına açılmamızı ve ABD müşterilerimize daha iyi hizmet vermemizi sağlıyor.”Bu içerik 547 defa okundu.