GIDA ORTAMLARINDA KULLANILABİLEN YENİ DRYTAC FOLYOLARI

GIDA ORTAMLARINDA KULLANILABİLEN YENİ DRYTAC FOLYOLARI

Geniş format baskı ve reklam sektörleri için kendinden yapışkanlı malzeme üreticisi Drytac, ArmourPrint Emerytex ve ArmourGrab kombinasyonundan oluşan mat ürünü piyasaya sundu. Son fuarlarda alınan geri bildirimler neticesinde ürünler, artık tüm dünyaya kullanıma sunulmaya başlandı.

ArmourPrint Emerytex, bir tarafında mat çakıl dokulu kaplaması ve diğer tarafında pürüzsüz bir baskı yapılabilir yüzeyi olan saydam, ağır, kaymaz, monomerik 15 mil (381μ) PVC filmdir. FDA tarafından gıda ürünleri için onaylanmış olup, konaklama ve perakende ortamlarındaki reklam uygulamaları için de idealdir. ArmourGrab, ağır bir kaplama ağırlığı, kalıcı, basınca duyarlı şeffaf akrilik yapışkanla kaplanmış, 8 mil (2O3μ) ko-ekstrüde beyaz kaymaz bir filmdir. Birlikte kullanılan iki ürün, göz alıcı POP reklamları için ideal olan gıda güvenli bir çözüm oluşturur.

Hem ArmourPrint Emerytex hem de ArmourGrab’ın kaymaya dayanıklı nitelikleri sayesinde, bu ürünler placemats ve mouse pad gibi uygulamalar için de kullanılabilir. UV korumaları dış mekanda da kullanım sağlarken nem bariyeri basılı görüntüyü korur ve hijyene yardımcı olur. Beyaz ArmourGrab, beyaz baskı maliyetini ortadan kaldırmak için ArmourPrint Emerytex’i desteklediğinden canlı ve göz alıcı grafikler oluşturmak için beyaz mürekkep gerekmez.

Drytac Global Ürün Müdürü Shaun Holdom, “ArmourPrint Emerytex ve ArmourGrab’ın birleşimi, fast food mağazalarında, marketlerde, barlarda ve daha pek çok mekanda tezgah üstü reklamcılık olarak hem güvenli hem de etkili bir çözüm yaratıyor” diyor. “Son SGIA fuarında da çok dikkat çeken yenilikçi bu tasarımı dünya çapındaki müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Drytac hakkında daha fazla bilgi için, lütfen www.drytac.com adresini ziyaret edin.Bu içerik 562 defa okundu.