AKONİ’DEN T-SHIRT ÜZERİNE BEYAZ BASKI ÇÖZÜMÜ

AKONİ’DEN T-SHIRT ÜZERİNE  BEYAZ BASKI ÇÖZÜMÜ

2O18 yılında ilk kez FESPA fuarında tanıtımı yapılan Ghost marka beyaz toner baskı çözümü, sektör tarafından oldukça beğeni topladı. Üretimi Almanya’da yapılan beyaz toner, süblime toner ve neon toner gibi çözümlere sahip inovatif bir şirket olan GHOST, alanında muadillerinin pahalı çözümlerine kıyasla, uygun maliyetli bir çözüm olarak ön plana çıkıyor. Ghost marka beyaz toner sistemini kullanmak için pahalı yazıcılara ihtiyaç duyulmuyor; örneğin HP’nin alt segment modelleri ile iyi netice almak mümkün. Beyaz çıktı almak için de rakip ürünlerde olduğu gibi bir RIP yazılımına da gereksinim duyulmuyor. RIP yazılım ihtiyacının ortadan kalkması da, hem maliyeti düşürüyor hem de baskı alma süreçlerini basitleştirerek RIP kullanmayı bilen personel gereksinimini de ortadan kaldırıyor. Böylelikle RIP öğrenen personelin işten ayrılması gibi durumlarda yeni personelin yetişene kadar işin duraksaması veya kalitesinin düşmesi gibi sorunları ortadan kaldırıyor.

Ghost marka SubliToner ile kafa tıkanması gibi sorunların da önüne geçiliyor. Ürün sayesinde süblime baskı için özel bir kağıt kullanmaya da gerek yok. Normal A4 fotokopi kağıdı ile de kaliteli ve sorunsuz süblime transfer yapmak çok kolay.

Akoni Reklam tarafından piyasaya sunulan yeni ürün portföyü içerisinde; beyaz baskı ve süblime baskı işleri için toner bazlı beyaz baskı ve normal kağıda süblime baskı çözümleri yer alıyor. Bu yeni ürün grubuyla HP renkli yazıcılarla ve Ghost marka Beyaz Toner ile koyu zeminli tişört ve kumaşlar üzerine beyaz baskı artık sorun olmaktan çıkıyor.Bu içerik 605 defa okundu.