TECPRO BİLGİ TEKNOLOJİLERİ DÜNYANIN TEKNOLOJİ LİDERİ MARKALARDAN BİRİ OLAN SAMSUNG İLE İŞ ORTAKLIĞINA İMZA ATTI

TECPRO BİLGİ TEKNOLOJİLERİ DÜNYANIN TEKNOLOJİ LİDERİ MARKALARDAN BİRİ OLAN SAMSUNG İLE İŞ ORTAKLIĞINA İMZA ATTI
Tecpro Bilgi Teknolojileri, geçtiğimiz günlerde Samsung –Tecpro işbirliğini duyurdu.


Tecpro Bilgi Teknolojileri, geçtiğimiz günlerde Samsung ve Tecpro organizasyonunda gerçekleştirilen toplantıda, ürün tanıtımlarının yanı sıra iş ortaklarına Samsung –Tecpro işbirliğini duyurdu.

Tecpro Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü İbrahim İlhan yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Dünya çapında bir teknoloji devi olan Samsung ile bu anlaşmayı yapmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Ürün gruplarımızın her birinde birbiriyle sinerji yaratacak, bir projeyi bütünüyle tamamlayacak donanımları ürün yelpazemizde bulundurmaya önem gösteriyoruz. Uzmanlık alanımız olan görüntü sistemleri tarafında SAMSUNG markasıyla birinci önceliğimiz iş ortaklarımızla düzenli ve sistemli çalışma prensiplerimizle kazanç sağlamaktır.”

İlhan, “Proje ve çözüm sunduğumuz sektörün ihtiyaç ve beklentilerine göre hareket etmeye çalışıyoruz. Ana felsefemiz katma değerli işler yapmak ve müşterilerimizin işine değer katmak. Tecpro odaklandığı ürün gruplarında, sektöre özel çözümler geliştirme yeteneği ve uzman ekibiyle ön plana çıkmıştır. Tecpro, görüntü sistemleri alanında bünyesine kattığı yeni markalar ve geliştirdiği iş ortaklıklarıyla yatırımlarına devam edecek.” diyerek sözlerini tamamladı.Bu içerik 772 defa okundu.