TOYO MATBAA MÜREKKEPLERİ AFRİKA PAZARINDA HEDEF BÜYÜTTÜ

TOYO MATBAA MÜREKKEPLERİ  AFRİKA PAZARINDA HEDEF BÜYÜTTÜ

Afrika pazarında büyümeyi ve ihracatını artırmayı hedefleyen TOYO Matbaa Mürekkepleri, PPPEXPO Etiyopya 2O19 Fuarı ile yeni işbirliklerinin kapılarını aralayacak. Etiyopya’nın Başkenti Addis Ababa’da 21 – 23 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan fuarı, Afrika’nın dört bir yanından sektör profesyonellerinin ziyaret etmesi bekleniyor.

PPPEXPO Etiyopya, Doğu Afrika’nın en büyük plastik, baskı ve ambalaj buluşması. Fuar, firmaların hammaddeden baskı teknolojilerine kadar geniş bir skalada yeni ürünleri ve çözümlerini sergiledikleri bir platform olarak öne çıkıyor. Afrika pazarında hedef büyüten TOYO Matbaa Mürekkepleri, baskı ve ambalaj sektörüne yönelik geniş ürün yelpazesi ile PPPEXPO Etiyopya Fuarı’nda boy gösterecek. Likit mürekkepler, ofset mürekkepleri, laminasyon tutkalları ve metal ambalaj sistemleri fuarda öne çıkacak ürün grupları arasında yer alıyor.

TOYO Matbaa Mürekkepleri, PPPEXPO Etiyopya 2O19’da Hall 3 B159 no’lu standında İhracat ve Teknik uzmanlarından oluşan deneyimli ekibi ile fuarın ziyaretçilerini ağırlayacak.Bu içerik 470 defa okundu.