2O19’DA PAZARLAMA DÜNYASINI DÖNÜŞTÜRECEK 3 BASKI TRENDİ

2O19’DA PAZARLAMA DÜNYASINI DÖNÜŞTÜRECEK 3 BASKI TRENDİ

Pazarlama dünyasının 2O19 stratejilerine yön verecek 3 ana baskı trendini ele aldık.

1. 3D Baskı ve Dijital Ekran Teknolojileri

2O18 yılına baktığımızda 3D baskının giderek daha fazla yaygınlaştığını görüyoruz. Bu yıl da bu popülerliğin artarak devam edeceğini düşünüyoruz. Çünkü geçtiğimiz yıla baktığımızda sipariş üzerine benzersiz 3D PoS uygulamaların ve müşterilerine sınırları zorlayıcı deneyimler sunma potansiyeline sahip dijital ekran teknolojilerinin yaygınlaştığına tanık olduk. Önümüzdeki yıl da bu deneyimin artacağını söyleyebiliriz.

2. Aydınlatma

2O19’da yükseleceğini tahmin ettiğimiz diğer heyecan verici baskı teknolojisi de ışık tabanlı uygulamalar. Duvar baskılarıyla ışığı birleştirerek, odalar ve diğer yapılar canlanabilir. Işıklı kutulardan ışıklı duvar kağıtlarına pek çok uygulama dekorasyon sektörüne yön vermeye devam edecek.

3. Mimaride Vinil Kullanımı

Mimaride kullanılan viniller yenilikçi yapısıyla ilgi çekici ve benzersiz görsellik sunarken, önemli ölçüde tasarruf elde edilmesini sağlayabilir. Özellikle otel, restoranlar, fuar alanları ve ofislerde de vinilin kullanımı 2O19’da da yaygın olarak kullanılmaya devam edecek gibi görünüyor.Bu içerik 600 defa okundu.