SNAPPER TANITIM ÜRÜNLERİ REKLAMA DEĞER KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYOR

SNAPPER TANITIM ÜRÜNLERİ REKLAMA DEĞER KAZANDIRMAYA  DEVAM EDİYOR
Snapper tanıtım ürünleri, uzun yıllardır mağaza zincirlerinin, kurumsal firmaların, işyerlerinin önemli birer reklam mecrası haline gelmesinde ve bu şekilde reklamı ve tanıtımı yapılan ürün ya da hizmetin bilinirliğine ve satışına katkı sağlamaya devam ediyor.


Satışın sadece fiyat ya da satılan ürün olmadığı, rekabetin kıyasıya yaşandığı dünya piyasalarında, reklam, tanıtım ve pazarlama faaliyetleri firmaları bir adım öne çıkaran önemli unsurlardır. 1993 yılından bu yana üretilen Snapper markalı tanıtım ürünleri, reklama ayrı bir değer kazandırıyor ve dış mekanların yanı sıra, iç mekanlarda da önemli bir reklam alanı haline geliyor.

Snapper tanıtım ürünleri, mağaza zincirlerinin, kurumsal firmaların, işyerlerinin önemli birer reklam mecrası haline gelmesinde ve bu yolla reklamı ve tanıtımı yapılan ürün ya da hizmetin bilinirliğine ve satışına katkı sağlamıştır. Marka olmanın sorumluluğunu hisseden Snapper; küçük detaylara verdiği büyük önemle marka olmaktan ekol olmaya giden hedefte uzun bir yol kat etmiştir.

 

OPTİ ÇERÇEVELER

 

Opti Çerçeve, alüminyum çerçeve ürün grubuna büyük bir yenilikle giriyor. Snapper Ar-Ge ekibi, engin bilgi ve tecrübelerini yeni bir yöntemle ürettikleri bu ürüne yansıttılar. Opti Çerçeve, yalnızca çok fonksiyonlu kullanım imkanı sunmakla kalmıyor, sürekli büyüyen ve rekabetin hayli kızıştığı piyasada büyük bir ekonomik avantaj sağlıyor. Ürün DE ve OHIM belgeleriyle sertifikalanmıştır. Tüm dünyada patentlerle korunmaktadır.

 

ALÜMİNYUM ÇERÇEVELER

 

Kullanımı ve montajı kolay olan alüminyum çerçeveler her türlü tanıtım, bilgilendirme işlerinde rahtlıkla kullanılabilir. Estetik görünümüyle ve dayanıklılığıyla benzerlerinden ayrılan uzun ömürlü ürünlerdir. İçindeki posterin kolaylıkla değişebilmesini sağlayan Avrupa kalitesinde açılır kapanır alüminyum çerçeveler herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Posterin önüne konan PET koruma, posterin bozulmasını ve parlamasını önler. Özellikle açık hava organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz birbirinden farklı alüminyum çerçeveler ile bulunduğunuz ortamın göz bebeği olabilir, ürünlerinizin şıklığına şıklık katabilirsiniz. Tüm kullanıcıların memnun kaldığı ve kullanım sayısı her gün biraz daha artan alüminyum çerçeveler kullanım şekline göre hayatınıza kolaylıklar getirmektedir.

POSTER TUTUCULAR

 

Hafif, dekoratif ve ekonomik bir ürün olan poster tutucular okul, büro, hastane gibi kurumların iç ve dış mekanlarında kullanılabilen ve üzerindeki askı aparatı ile istediğiniz yere monte edebileceğiniz şık bir üründür. Posterinizi üstten ve alttan çıtalar ile tutan poster tutucuyu kullanarak ürünlerinizin görsellerini çok daha iyi ve güzel bir şekilde sunabilirsiniz. Kenarları açılıp kapanabilen ve dilediğiniz yere asılabilme imkanı sunan poster tutucu ile görsel çalışmalarınızı yanınızda taşıyabilirsiniz. Özellikle yurtdışı ve şehir dışı çalışmalarda oldukça kolay taşınması nedeniyle tercih edilen poster tutucu, görselinizin en güzel şekilde sunulmasını da sağlamaktadır.

 

SUNUM SİSTEMLERİ

 

Snapper sunum sistemleri mesajınızı vermenizin en kolay yollarından biridir. Modülerliği estetikle birleştiren sunum sistemleri etkin biçimde iletişim kurulması gereken her yerde kendine yer bulabilir: Resepsiyon alanları, dükkanlar, toplantı odaları gibi iç mekanlarda takılabilir föylükler sayesinde birden fazla dokümanınızı aynı anda sergileyebilirsiniz.

 

MENÜ PANOLARI

 

Menü panoları mesajınızı vermenizin en kolay yollarından biridir. Ürünlerinizin veya ürün stantlarınızın yanında, yönlendirme olarak, marketlerde, restoranlarda, cafe ve barlarda çok rahat ve şık bir şekilde kullanılabilir. Restoran ve kafe gibi kurumların müşterileriyle ilk sıcak temas sağladığı karşılama noktalarıdır. Karşılama noktalarında çok iyi kurgulanmış fotoğraf çekimleri, hedefe yönelik çalışmalar kaliteli ve canlı dijital baskılar müşterinin kararını etkileyecek en önemli unsurlardır. Bu noktalarda çalışmalarınızı rahatça sergileyebileceğiniz Fleksi, Işıklı Fleksi, Dekoratif, Curved, Curved Akrilik, Led, Folder, Ayarlanabilir Menü Panosu çeşitleri bulunmaktadır. Ürün üzerinde yer alan ağır taban, menü panolarının sağlam bir biçimde ayakta durmasını sağlar.

 

KALDIRIM PANOLARI

 

Açık hava reklamcılığının display ürün grubuna dahil olan kaldırım panoları genellikle alüminyum ve plastik malzemeden üretilir, demonte olarak paketlenir ve satışa sunulur. Mağaza, kafe, benzin istasyonları, otopark, dükkan önleri veya restoranların önünde menü poster gibi görsellerinizi sergileyebileceğiniz son derece pratik, dayanıklı ve etkileyici bir üründür. Kolay kullanım sunar ve kullanım amaçlarına ve şekillerine göre; A Pano, Eko A Pano, Yazılabilir zeminli A Pano, Al Maki, Windpro, Swingpro, Eko Helozon Pano, Swinger, Kapı önü panoları, Bariyer Sistemleri gibi ürün çeşitleri mevcuttur. Kaldırım Panoları yönlendirme panoları olarak da kullanılmaktadır.

 

AHŞAP ÜRÜNLER

 

Restoran, kafe, bar, alışveriş merkezleri, ofis ve eğitim kurumları gibi mekanlarda mesaj alanı olarak kullanılabilen ahşap ürünler yazılıp silinebilirdir. Mesajlarınızı ve duyurularınızı güncel olarak iletmenize olanak sunar. Tebeşir veya su bazlı marker kalemlerle üzerine mesajlarınızı ve yazılarınızı yazabilirsiniz. Hafif yapısı sayesinde katlanarak taşınabilmektedir. Gövdedeki makas sistemi ile sabitlenebilen yapıya sahiptir. Çerçevesiz Yazı Tahtası, Ahşap A Pano İç Mekan, Ahşap A Pano Dış Mekan ve Şövale çeşitleri mevcuttur.

 

AYAKLI POSTER PANOLARI

 

Ayaklı poster panoları reklam ve sergileme yapmanın kolay ve şık yoludur. Ayaklı poster panolar kolay afiş değiştirme sistemi ile mesajlarınızı istediğiniz sıklıkla değiştirmenizi ve zaman kazanmanızı sağlar. Mağaza, kafe ve alışveriş merkezlerine kolayca kurabilirsiniz. Posterlerinizi tek ve çift taraflı sergileyeceğiniz modelleri mevcuttur. Ayaklı ışıklı poster pano aydınlatmak istediğiniz duratrans ve posterleriniz için idealdir. Eko poster pano çift taraflı kullanılan ekonomik bir üründür. Tek ve çift katlı iki modeli mevcuttur. Standart renk siyahtır. İki posterin arasındaki siyah PVC posterin geçirgenliğini önler. Çerçeve içindeki kanallar sayesinde posterinizi sürerek kolayca değiştirebilirsiniz. Oval ayaklı poster pano çift taraflı ayaklı poster panodur.

 

IŞIKLI ÜRÜNLER

 

Tek ve çift taraflı modelleri mevcuttur. Duratrans ya da posterlerinizi ışıklandırarak istediğiniz mekanda sergileyebilirsiniz. Açılır kapanır çerçevesiyle kolay poster değişimi sağlar, kullanılan özel akrilik posteri eş noktalı bir şekilde aydınlatır. Smart Led Box hafif, ince profil tasarımı ve düşük voltaj gereksinimi sayesinde elektrik prizinin bulunduğu her yerde kullanılabilir. Çerçeve yapısıyla geniş bir montaj opsiyonu sağlar. Konsept uygulamalarda, alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, sanat merkezleri, üniversite / okul, seminer salonları, mağazalar, kafeler ve fuar alanlarında pratik ve şık çözümler sunar. Işıklı ürünler grubunda Konveks Ledbox, Smart Led Box, Akrilik Led Panel, Totem, Smart Led Letters ürün çeşitleri mevcuttur.

 

SHOWBOARD ÜRÜNLER

 

Her türlü halka açık ve kapalı alanda duyuru ve ilanların asılabilmesi için üretilen showboard’lar ilan ve duyuru sistemine yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Ürün kilit sistemi ile duyuru, afiş, ilan gibi dokümanların korunmasını da sağlar. Site ve bina yönetimleri duyurular, fabrika ve işyerlerinde bilgilendirme amaçlı ilanlar, okullarda ders notları ve hastane gibi kamu kurum ve kuruluşların önemli bilgileri kamuyla paylaşılması durumlarında etkin bir şekilde kullanılır. Mantar, Manyetik ve Çuha zeminli çeşitleri mevcuttur. Raptiye ve mıknatıs yardımıyla posterlerinizi ve dokümanlarınızı kolayca tutturabilirsiniz. Ürün hem dikey hem de yatay olarak kullanılabilir

 

OMNIFRAME BASKI ÇÖZÜMLERİ

 

Omni Frame bina dış cepheleri, Avm otoparkları gibi geniş alanlarda büyük görselleri sergileyebileceğiniz iskelet sistemlerdir. Ürün demonte haldedir. Alüminyum profiller geçmeli L köşeler yardımı ile birbirine bağlanır. Profiller uzatılmak istenirse ara bağlantı kullanılabilir. Hafif kolay kurulumlu ürün T bağlantılar yardımı ile birkaç görseli bir arada sergileme imkanı verir. Vinil üzerinde kuş gözü varsa lastik kancalar yeterlidir. Dilerseniz posteri delmeden posteri tutmaya yarayan mandallara lastik kanca takabilir veya direkt lastik kordon geçirebilirsiniz.

 

BANNERLAR

 

Okullar, seminerler, restoran zincirleri, alışveriş merkezleri, fuarlar gibi pek çok mekanda kullanılabilen görsel iletişim ürünüdür. Estetik ve hızlı çözümler sunar. Bannerlar esnek ve hareketli bir poster tutucudur. Çantasının içinde her yere taşıyabileceğiniz bu set sayesinde, afişinizi asmak için duvar veya panoya ihtiyaç duymazsınız. Posterlerinizi özel kelepçe yapısıyla sıkıca kavrar. Büyük boy posterlerinizi kolayca taşıyabilir ve kurabilirsiniz. Paslanmaz alüminyum ayaklar halka açık yerler için uygundur, hafif ve ekonomiktir. Pratik bir biçimde kurabilir ve toplayabilirsiniz.

 

BROŞÜR SETLER

 

Broşür setler okullar, alışveriş merkezleri, mağazalar ve fuar organizasyonlarında kullanmak için idealdir. Hafif ve taşınabilir olması ve raf sayısının fazla olması etkinliklerinizde ve organizasyonlarınızda broşür setleri kullanmanıza olanak sağlar. Dergi, katalog ve broşürleri sergilemek için idealdir. Kurması çok kolaydır. Sadece 1 dakika içerisinde kullanıma hazır olur ve yine saniyeler içerisinde toplanıp kaldırılabilir. Broşür set kullanan alışveriş merkezleri, kurumlar ve fuar katılımcıları daha fazla müşteri ve ziyaretçiler ile etkileşim sağlar. Taşıma çantası sayesinde seyahat için uygundur. Broşürleri toplamadan katlayın ve çantasına koyun. Kolaylıkla bir sonraki etkinliğiniz için kullanıma hazır olur. Çoğu zaman meraklı katılımcılar ürünü almadan önce hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmak ister. Broşür setler sayesinde müşterinizin ve ziyaretçilerinizin size soru sormadan sergilediğiniz katalog veya broşürlerinizden istediği ürün hakkında, organizasyon hakkında ayrıntılı bilgi edinmesini sağlar.

 

DİJİTAL ÇÖZÜMLER

 

Okul, alışveriş merkezleri, fuarlar ve mağazalarda kullanabileceğiniz dijital sistemler dengeli ve sağlam çelik taban yapısı sayesinde dijital ürünlerinizi güvenli bir biçimde sabitlemektedir. Bu stabil ayak sayesinde dijital ürünlerinizde her hangi bir sarsıntı ve sallanma olmaksızın web sitelerinde gezinebilir, müzik dinleyip video seyredebilir rahatlıkla sanal dergilerinizi okuyabilirsiniz. Ayarlanması ve sabitlenmesi çok basit olan dijital sistemleri bakış açınıza göre ayarlayabilir yatay ve dikey konuma getirebilirsiniz. Tekerlekli TV stantlarında TV ve DVD yüksekliği ayarlanabilir yapı mevcuttur. Kolay taşınabilir tekerlekli sistemi ile rahatça yerini değiştirebilirsiniz.

 

CROWN TRUSS FUAR SİSTEMLERİ

 

Modüler sistem olarak yaratılan Crown Truss display sistemleri, fuar, tanıtım ve sergi kurulumları için özel olarak hazırlanmıştır. Mükemmel Modüler Sistem Özellikleri ve benzersiz tasarımı sayesinde kendi zevkinize göre kalıplardan uzak tasarımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Limitsiz imkanlar sağlayan modüler destek sistemi alüminyum, çelik, ve kompozit gibi güçlü ve dayanlıklı malzemelerden üretilmiştir. Çok hafif ve katlanabilen bir sistem olan Crown Truss, monte edilmesi, taşınması, demontesi, ve paketlenmesi çok kolaydır.

 

BROŞÜRLÜK VE FÖYLÜKLER

 

Broşürlük ve Föylükler firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtımı için en başta gelen ve en yaygın kullanılan araçtır. Broşürlükler, firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtımı için en başta gelen ve en yaygın kullanılan araçtır. Föylükler ise pleksiden üretilen tek ya da çift taraflı föyünüzün görülebilecek şekilde dik durmasını sağlayan display ürünlerdir. Lokanta, kafe, sergi stantları gibi yerlerde fiyat listesi, ürün reklamı, menü gösterimi için idealdir. Şeffaflığı sayesinde föylerinizi, broşürlerinizi ve küçük ebat posterlerinizi berrak bir biçimde sergileyebilirsiniz. Föylüklerin A6 (1Ox15cm), A5(15x21cm), A4(21x3O), 1/3A4 (1Ox21) vs. gibi birçok ebatı mevcuttur. Yatay ve dikey modelleri vardır. Föylüklerin kullanım alanları çok geniştir. Çok yaygın olarak kafe, restoran, pastane, lokanta gibi işletmelerde masa üzerinde menü sergileme veya fiyat sergileme için kullanılır. Herhangi bir ürün satış mağazasında, alışveriş merkezlerinde fiyat etiketi amacıyla kullanılır ve vitrinlerde ürünün özelliklerini açıklayan bir metin ile ürünün yanında sergilenir.Bu içerik 968 defa okundu.