SENSIENT MÜREKKEP DEPARTMANI YENİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜNÜ DUYURUYOR

SENSIENT MÜREKKEP DEPARTMANI  YENİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜNÜ DUYURUYOR
Dijital mürekkep endüstrisinin öncü geliştirici ve üreticilerinden olan Sensient Imanging Technologies, Türkiye pazarı distribütörlüğü için Spot Uluslararası Tekstil ile anlaşmaya vardığını duyurdu.


Dijital mürekkep endüstrisinin öncü geliştirici ve üreticilerinden olan Sensient Imanging Technologies, Türkiye pazarı distribütörlüğü için Spot Uluslararası Tekstil ile anlaşmaya vardığını duyurdu. Bu anlaşmayla birlikte 1991 yılında kurulan İstanbul merkezli Spot Uluslararası Tekstil, 28 yıllık tecrübesiyle Sensient’in yüksek kaliteli dijital tekstil mürekkeplerinin Türkiye pazarındaki tanıtım ve tutundurma çalışmalarının yürütülmesine ortak olacak.

Sensient Mürekkep departmanı Avrupa Genel Müdürü, Jerome Jeanneret bu yeni işbirliğini “Spot Uluslararası Tekstil’in kalite ve hizmet alanlarındaki tecrübesi ve kuvvetli itibarı, Sensient’in değerleri ve müşterileri için profesyonel hizmet ve özveri talepleriyle örtüşüyor” şeklinde değerlendiriyor.

Jeanneret, “Bu işbirliği ile Sensient’in Türkiye dijital tekstil mürekkepleri pazarının önde gelen tedarikçilerinden olacağına, mevcut ve yeni müşterilerimizin Sensient kalitesini gerçek anlamıyla tecrübe edeceklerine inanıyoruz.” cümlesiyle yeni ortaklıkla ilgili vizyonu da vurguluyor.

Spot Uluslararası Tekstil ile olan anlaşmasının yanında, Sensient yeni atadığı Türk satış müdürü ile stratejik ortaklarına doğrudan ürün tedariğini sağlamaya ve tüm müşterilerine en iyi iletişim ve hizmeti vermeye devam edecek.

Sensient Colors Başkanı Mike Geraghty Türkiye pazarına verdikleri önemi “Türkiye pazarının tekstil baskısı alanındaki üstünlüğünün ve kuvvetli büyüme potansiyelinin farkındayız” cümlesiyle vurgulayarak sözlerine şu şekilde devam ediyor: “inovatif mürekkeplerden oluşan yeni serilerimizin pazara sunumundan önce insan kaynağımıza kattığımız yerel yöneticiler ve kalite odaklı yeni distribütörümüzle, Sensient’in Türkiye pazarındaki müşterilerine olan bağlılığını kanıtlamayı amaçlıyoruz.”Bu içerik 1230 defa okundu.