Feyza Dijital Baskı Merkezi Sorumlusu Fatih Kızılkaya, “LİDYA GRUP, MALZEME TEDARİĞİ VE SERVİS KONUSUNDA ÇOK BAŞARILIDIR”

Feyza Dijital Baskı Merkezi Sorumlusu Fatih Kızılkaya, “LİDYA GRUP, MALZEME TEDARİĞİ VE SERVİS KONUSUNDA  ÇOK BAŞARILIDIR”
2O1O yılından bu yana faaliyet gösteren Feyza Dijital Baskı Merkezi, 6 kişilik ekibiyle Niğde’de 32Om2’lik alanda bölgenin dijital baskı ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Firma sorumlusu Fatih Kızılkaya, firmanın faaliyetleri hakkında bilgi verdi ve uzun yıllara dayanan Lidya Grup ile işbirliklerinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.


Niğde’de faaliyet gösteren Feyza Dijital Baskı Merkezi, yaklaşık 11 yıldır, Lidya Grup ile çalışıyor. Dijital baskı sektörünün lideri Lidya Grup ile çalışmaktan son derece memnun olduklarını ifade eden Feyza Dijital Baskı Merkezi Sorumlusu Fatih Kızılkaya, şunları söylüyor: “Lidya Grup ile yaklaşık 11 yıldır çalışıyoruz. Lidya Grup’un bizi doğru yönlendirmesiyle teknolojiye yapmakta olduğumuz yatırımlar, hem işlerimizi hızlandırdı, hem müşterilerimizin firmamıza olan güvenini arttırdı. Elimizdeki yeni makina ile çok daha fazla adetli baskılar ve az sayfalı kitapçıklar hedefliyoruz. Kırım katlama ve zımbalamasıyla, işimize hız ve güç katacağız. Lidya Grup ile çalışmaktan ve hizmetinden son derece memnunuz. Satış ve servis sorumlusu olan ekipleriyle, iyi dostluklar tesis ettik. Yıllardır, aynı samimi havayı koruyoruz. Lidya Grup, dijital baskı sektöründe dünyanın en iyi markaları Xerox, Epson ve EFI’nin ülkemiz distribütörlüğünü yapıyor. Temsil ettiği makineler, dünyanın en iyileri. Bir de buna, Lidya Grup’un işlerine hakim olması ve işlerini ciddiye almaları eklenince, biz de yıllardır Lidya Grup ile çalışmayı tercih ediyoruz. Özellikle, malzeme tedariği ve servis konusunda çok ama çok başarılılar. Biz, servis merkezi olan Konya’ya 28O km mesafedeyiz sonuçta ve bugüne kadar malzeme tedariği ve servis konusunda hızlı hizmet almaktayız” dedi.

 

Teknolojiye ciddi yatırım yapıyor, karşılığını görüyor

 

Teknolojiye ciddi yatırım yaptıklarını anlatarak sözlerini sürdüren Fatih Kızılkaya, şunları kaydetti: “2O1O yılında kurulan bir şirketiz. Birinci kuşak olarak iş hayatına devam ediyoruz. Grafik tasarım ve dijital baskı alanında yoğun olarak hizmet veriyoruz. Şu an 6 kişilik ekibimizle yaklaşık 32O metrekarelik bir alanda hizmet sunmaktayız. Daha çok grafik tasarım alanında faaliyet gösteriyoruz. Niğde, küçük bir şehir. Kaliteli iş isteyenlerin ilk tercihlerindeniz. Bizler, sıra dışı tasarımlar yapıyoruz ve bunları aynı hızda ve güzellikte, müşterilerimize anında bir örneğini göstermemiz de gerekebiliyor. Bilgisayar ekranları, müşteriye her zaman gerçeklik hissini vermiyor ve ellerinde bir örneğini görmeyi isteyebiliyorlar. Hemen renkli ve kaliteli bir çıktının olması gerekiyor derken, tam da o sırada Xerox devreye giriyor ve müşteriyi ikna etmemizde ve ürüne hemen dokunarak o hissini yaşamalarını sağlıyor. Teknolojinin geldiği hız ve kalite, firmamıza büyük katkı sağlıyor. Aynı zamanda, az adetli ve hızlı baskılarda, kusursuz bir kolaylık sağlıyor. Birçok kağıt türüne baskı yapabilen sağlam ve kaliteli bir cihaz. Özetle yaşadığımız şehirde, teknolojiye ciddi yatırımlar yapıyoruz. Karşılığını da görüyoruz tabii ki. Firmamıza, hem fiyat hem de zaman avantajı sağlıyor ve müşterilerin tercih sebebi oluyoruz. Teknoloji yatırımlarımız konusunda, Lidya Grup’un bilgi birikimi ve tecrübesinden yararlanıyoruz, elde ettiğimiz başarıda katkıları bulunuyor” diye konuştu.

 

2O19 yılında başarılı ve yoğun bir yıl bizi bekliyor

 

Yenilikçi çalışmalar ile daima çok çalışmanın önemine vurgu yapan Fatih Kızılkaya, konuşmasına şöyle devam etti: “Yapmış olduğumuz yeni makina ve yeniliklerle, şehrimizde birçok şeyin kendi imkanlarımızla buralarda da yapılabileceğini gösterdik. Bu yılın ilk yarısı, iş anlamında çok daha hızlı ve iyiydi. İkinci yarısında ise, mevsimsel olarak bizim sektörde durulma söz konusu oldu ve her daim oluyor. Piyasada bir daralma olabilir, ancak bunu çok fazla dillendirmeden, yeni ve farklı şeylere yöneldiğimiz takdirde daralmanın önünü fazlasıyla açabiliyoruz. Sürekli yapılan alışagelmiş işlerin dışında, kendi işimiz ile alakalı farklı iş kollarını katarak, birbirini destekliyoruz ve farklı bir kulvarda kendimizi buluyoruz. Özetle daralma konusunu, bizler kendimiz çok dillendirerek yapmaktayız kimi zaman. Bazen kazmayı bırakıp, kürekle devam etmek gerekebilir. Çünkü sektörümüz her daim hayatta var olacaktır ve gelecek vadeden bir sektördür. Hep söylediğimiz gibi sabit durarak değil, hareket halinde olursak, yeni şeyleri gün yüzüne çıkartarak, hem sektöre, hem de bulunduğumuz şehre katma değer katmaya devam edebiliriz. Farkındalık oluşturmak, her zaman insanı gündemde ve zirvede tutacaktır. Değişmeyen tek şeyin, değişimin kendisi olduğunu biliyoruz. Özetle, herkesin işlerinde daha inovatif, daha yenilikçi olması ve çok çalışması başarıyı kaçınılmaz kılacaktır. Firma olarak biz, 2O19 yılının çok daha iyi, daha yoğun ve daha yaratıcı bir yıl olabileceğini tahmin ediyoruz” şeklinde konuştu.Bu içerik 786 defa okundu.