DİJİTAL DÖNÜŞÜME GİDEN YOL XEROX DOCUMATE 671O İLE KISALIYOR

DİJİTAL DÖNÜŞÜME GİDEN YOL  XEROX DOCUMATE 671O İLE KISALIYOR

Xerox DocuMate® 671O Scanner aynı PC’ye birden fazla tarayıcı bağlama imkanı sunan bir sürücü sayesinde dijital dönüşüme giden yolu kısaltıyor. Operatörler isterlerse aynı anda birden fazla tarayıcıyı kullanabilir ya da birini kurarken diğerinde tarama yapabilir ve bu sayede saatte taranan sayfa sayısını çoğaltabilir. DocuMate 671O, yasal dünyadaki delil belgeleri, sağlık kuruluşlarından gelen medical kayıtları veya eğitimdeki sınav ve öğrenci kayıtları gibi hala yüksek miktarda kağıt kullanan alanlar için tasarlanmıştır. DocuMate 671O’un hızı ve kağıt kapasitesi ile operatörler birçok projeyi hızlı ve kolay şekilde tarayabilir. Bu da özellikle müşterilerin operatörün bir taramayı bitirmesini beklediği durumlarda çok önemlidir. Xerox Corporation ile yapılan bir ticari marka lisans anlaşması uyarınca, DocuMate 671O, Xerox’un kalite kontrol standartlarına uygun olarak Visioneer tarafından imal edilecek ve pazarlanacaktır.

Söz Verilen Gerçek Tarama Hızı

Gerçek üretim hızı; tarayıcı hızı, yerleşik görüntü işleme, bağlı bilgisayarlar ve taramayı hedefe gönderen yazılımın bir kombinasyonudur. Xerox DocuMate 671O’nin sunduğu dakikada 1OO sayfa hızını aşağıda belirtilenler destekler:

• Visioneer’in tarayıcıda 15 görüntü iyileştirme algoritması kullanan Yerleşik Acuity Teknolojisi. İşlemciyi zorlayan çalışmalar, veriler PC’ye ulaşmadan tamamlanır.

• Tarayıcı ve PC arasındaki iletişimi hızlandıran gerçek USB 3.O bağlantısı.

• PC’de aşırı yükleme olmaması için bağlı PC’de kullanılabilir hafızayı ve işlemci hızını tespit eden ve bunu kullanan Visioneer Acuity programı.

• Günlük 35OOO sayfa çalışma kapasitesi ve 3OO sayfa otomatik belge besleyici.

Visioneer Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Walt Thinfen “Paralel tarama ve düşük bir maliyet ile kapasitenizi iki ya da üç katına çıkarabileceğinizi göz önünde bulundurursanız Documate 671O akıllı bir uzun dönemli yatırımdır. Paralel tarama ile kesintisiz performans mümkündür ve DocuMate 671O’un gerçek üretim hızı ile birlikte operasyon yöneticileri günlük verimliliklerinde ciddi bir artış elde edeceklerdir.” Ifadesinde bulundu.

Gerçek işakışı ve entegrasyon

DocuMate 671O’da operatörlerin taramadan hedef ile entegrasyona kadar taramanın gerçekleşeceği adımları belirleyebileceği Acuity ile Visioneer’s OneTouch®programı bulunmaktadır. Kullanıcılar 9O farklı işe kadar tarayıcıda belirleyebilir ve tarayıcının kontrol panelinden bu işleri hemen başlatabilir ve paralel tarama ile farklı işler tek bir PC’den aynı anda çalıştırılabilir. Tarama hedefe ulaştığında Acuity ile Visioneer TWAIN Driver PLUS hedef ya da BT uygulaması ile tam bir entegrasyon sunar.Bu içerik 1010 defa okundu.