EPSON’DAN YENİ T SERİSİ KABLOSUZ YAZICI

EPSON’DAN  YENİ T SERİSİ KABLOSUZ YAZICI
Epson, geniş format yazıcı grubunu büyütmeye devam ediyor. Özellikle mimarlık ve mühendislik ofislerinin iş akışını oldukça kolaylaştıracak olan, CAD yazıcı pazarı odaklı yeni T serisi modeller; kablosuz erişim ve kompakt tasarımlarıyla dikkat çekiyor.


Epson SureColor T31OO ve T51OO, mühendislik ve mimarlık topluluklarına hızı, hassasiyeti ve güvenilirliği bir arada sunuyor. SureColor T31OO 24-inç masaüstü yazıcı ve SureColor T51OO 36-inç ayaklı tip yazıcı olmak üzere iki yeni modelle ürün yelpazesini genişleten Epson, kullanıcıların her yerde tabletlerinden ve akıllı telefonlarından kablosuz olarak doğru ve canlı çıktılar almasını sağlıyor.

Aynı modelle hem geniş format hem A4 baskı imkanı

İster proje, ister kroki, ister tabela veya iç mekan posteri yazdırıyor olun, SureColor T31OO ve SureColor T51OO, aralarında mimarlık, mühendislik, CAD, GIS, eğitim, kurumsal, ev ve küçük ofis kullanıcılarının da bulunduğu daha geniş bir segmentteki profesyonellere yardımcı olacak. Modellerdeki benzersiz teknik, geniş formatlı rulo kâğıtlar ile A4/A3 boyutundaki kâğıtlar arasında geçiş yapılmasında olanak tanıyor. Bu özellik de küçük ofislerde çok amaçlı yazdırma ihtiyacı olan kurumlar için ideal.

Epson’un PrecisionCore MicroTFP baskı kafası teknolojisinden ve nozzle durumunu otomatik olarak kontrol edip ayarlamak için ‘Nozzle Onaylama Teknolojisi’nden yararlanan yeni yazıcılar, ince detaylar ve ticari seviyede güvenilirlik ile 31 saniye içinde AO/E boyutunda doğru çıktılar üreterek yüksek yazdırma hızı sunuyor. Yeni nesil, yüksek kapasite UltraChrome XD2 pigmentli mürekkepler, neredeyse her kâğıt türü üzerinde canlı renkler ve keskin çizgiler ile uzun süre dayanabilen arşiv çıktıları sağlıyor. Ürünlerde, 4,3 inçlik renkli LCD dokunmatik ekran da mevcut.Bu içerik 1294 defa okundu.