MASTERLIGHT LAZER İLK KEZ SIGN İSTANBUL’DAYDI

MASTERLIGHT LAZER İLK KEZ SIGN İSTANBUL’DAYDI
Sign İstanbul Fuarı’na ilk kez katılarak güzel bir deneyim yaşadıklarını dile getiren MasterLight Lazer Genel Müdürü Muzaffer Köse oldukça verimli bir fuar geçirdiklerini dile getirdi.


Sign İstanbul Fuarı’na ilk kez katılarak güzel bir deneyim yaşadıklarını dile getiren MasterLight Lazer Genel Müdürü Muzaffer Köse oldukça verimli bir fuar geçirdiklerini dile getirdi.

Öncelikle fuarla ilgili izlenimlerinizi alabilir miyiz? Bu yıl fuarın katılımcı ve ziyaretçi profilini ve ziyaret yoğunluğunu nasıl değerlendiriyorsunuz?

Türkiye’de ilk ve tek Co2 lazer tüp üreticisiyiz ve Sign İstanbul bizim katıldığımız ilk fuardı. Bu yüzden bizim için çok güzel bir deneyimdi. Ziyaretçilerin gösterdiği ilgi bizim adımıza çok verimli oldu. Masterlight Lazer yeni bir firma olduğu için standımıza beklentimizin üzerinde ziyaret gerçekleşti. Bu durumdan da gayet memnunuz. Herkese çok teşekkür ediyoruz.

Standınızda hangi ürünlerinizi sergilediniz?

Şu an seri üretiminde olduğumuz LX-2 8O/1OOWatt 125Omm, LX-4 1OO/12OWatt 145Omm, LX-6 13O/15OWatt 165Omm, LX-8 15O/18OWatt 185Omm Co2 lazer tüplerini ziyaretçilerimizin beğenisine sunduk. Bunun dışında Ar-Ge aşamasını tamamlamış olan, son testleri yapılan W2 3OOWatt 165Omm çift boru Co2 lazer tüpümüzün tanıtımını yaptık.

Ziyaretçilerin en çok ilgi gösterdiği çözümleriniz nelerdi?

Tanıtımını yaptığımız test aşamasında olan W2 3OOWatt 165Omm çift boru Co2 lazer tüpümüz ziyaretçilerimiz tarafından en çok ilgi gören ürünümüzdü. Çünkü daha önce yapılmamış, sektörde var olan Co2 lazer tüplerinden daha fazla verim sağlayan bir teknoloji ile çıktık karşılarına. Ve bu da beklenilen ilgiyi fazlasıyla gördü.

Piyasada yaşanan ekonomik olumsuzlukların fuara yansıdığını düşünüyor musunuz? Bunun ziyaretçilerin yatırım kararlarına yansıması sizce nasıl oldu?

Tabi her zaman ekonomik sıkıntılar piyasalarda durgunluk yaratabiliyor. Ancak bizim sektörde yerli malı üretmemiz ve bunun arkasında güçlü bir servis olması ve aynı zamanda dolar bazlı değil de TL olarak çalıştığımız için müşterilerin risk oranını oldukça düşürmeyi başarmış durumdayız. Bu yüzden her ne kadar piyasalarda durgunluk olsa da Masterlight Lazer olarak normal büyüme oranımızın üzerinde ilerlemeye devam ediyoruz.Bu içerik 490 defa okundu.