CANAPA'DAN YAPIŞKANLI TACKY SÜBLİMASYON TRANSFER KAĞITLARI

CANAPA'DAN YAPIŞKANLI TACKY SÜBLİMASYON TRANSFER KAĞITLARI
Canapa Kağıt Teknolojileri tarafından yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirilen %1OO yerli süblimasyon transfer kağıtlarının en yeni serisi Yapışkanlı Tacky Transfer Kağıtları...


Canapa Kağıt Teknolojileri tarafından yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirilen %1OO yerli süblimasyon transfer kağıtlarının en yeni serisi Yapışkanlı Tacky Transfer Kağıtları, yüzeyindeki mükemmel yapışma özelliği ve boya tasarrufu sağlayan kaplama formülasyonu ile tüm spor malzemeleri, ev dekorasyon ürünleri ve bayrak gibi tekstil bazlı reklam uygulamaları için ideal.

Transfer kağıdı konusunda Türkiye’nin tek ve dünyanın sayılı üreticileri arasında yer alan Canapa Kağıt Teknolojileri, geniş format süblimasyon baskı üreticilerinin ihtiyaç duyduğu tüm kağıt çeşitlerini piyasaya sunmaya devam ediyor. Yoğun Ar-Ge çalışmaları neticesinde geliştirilen transfer kağıtları, %1OO yerli üretim olup tüm Türkiye çapında ve dünyanın dört bir yanında süblimasyon baskı üreticilerinin yüksek kaliteli ve boya tasarruflu kağıt ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

Canapa Kağıt Teknolojileri tarafından süblimasyon pazarına sunulan kağıt çeşitlerinin en yenisi ise ShiningStar Tacky Yapışkanlı Transfer Kağıtları. Canapa Kağıt Teknolojileri tarafından piyasada yaşanan mevcut baskı ve pres sorunlarının araştırılması ve bu sorunların çözümüne yönelik kapsamlı Ar-Ge süreçleri boyunca ürünün geliştirilmesi ile ortaya çıkan Shining Star Tacky Yapışkanlı Kağıtları kullanıcıya birçok önemli avantaj sunuyor. Özellikle spor giyimi ve spor malzemeleri baskıları için geliştirilen ürün, pek çok hazır giyim ürünü, bayraklar, moda kumaşları, ev dekorasyon ürünleri ve tekstil bazlı reklam uygulamaları için ideal. Kağıt, transfer sırasında kumaşa tutunarak, transfer sırasında yaşanabilecek kayma problemlerini ortadan kaldırıyor.

Shining Star Tacky özel kaplanmış transfer kağıtları, iki kat ayrı kaplamaya sahip. Kağıt muadillerine göre üst düzeyde transfer verimliliğiyle birlikte üstün renk tutarlılığı ve mürekkep tasarrufu da sağlıyor. Yüksek kuruma özelliği ve baz kağıt kalınlığı, en yüksek boya tüketimli ürünlerde bile baskı makineleri üzerinde problemsiz çalışıyor. Ürün, piyasadaki mevcut ürünler arasında yüksek seviyede kumaşa tutunma, kusursuz mürekkep verimliliği, hızlı mürekkep emilimi ve kuruma özelliği ile öne çıkıyor.Bu içerik 2139 defa okundu.