YENİ VİDEOJET MÜREKKEP PÜSKÜRTMELİ INKJET YAZICI GÜNLÜK İŞLEMLERDE GELİŞMİŞ PERFORMANS

YENİ VİDEOJET MÜREKKEP PÜSKÜRTMELİ INKJET YAZICI GÜNLÜK İŞLEMLERDE GELİŞMİŞ PERFORMANS
Yeni Videojet 158O mürekkep püskürtmeli inkjet yazıcı, yazıcı performansını değerlendirerek ve artırarak, daha yüksek çalışma süresi ve düşük toplam sahip olma maliyetiyle (TOC) zahmetsiz markalama ve kodlama deneyimi sunmaya yardımcı olur.


Mürekkep püskürtmeli inkjet kodlama piyasasında 4O yılı aşkın deneyimimizle Videojet olarak, yeni 158O iInkjet yazıcımızı kullanıma sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Zahmetsiz markalama ve kodlama deneyimi odaklı olarak tasarlanan Videojet 158O, operatör hatalarını en aza indirerek ve toplam sahip olma maliyetini azaltarak günlük işlemlerde daha yüksek çalışma süresi sağlar. Üreticiler, Videojet 158O’in minimum operatör müdahalesiyle ürünleri üzerine yüksek kaliteli kodlar basmaya devam edeceğini bilerek üretim hatlarını çalıştırmaya ilişkin birincil görevlerine odaklanabilir. Yeni Videojet 158O, planlanmamış hat duruş süresine yol açabilecek ya da üretkenliği olumsuz etkileyebilecek veya toplam sahip olma maliyetini artırabilecek optimum altı yazıcı kullanımının nasıl düzeltileceği konusunda operatörlere etkileşimli olarak yol göstermeye yardımcı olmak amacıyla yazıcı performansını, operatör davranışını ve ortam parametrelerini analiz eden Videojet OPTIMiZE yazılımına sahiptir. “Nasıl yapılır?” videolarıyla yazıcı etkileşimlerinde operatörlere yardımcı olur.

Videojet Global İş Birimi Direktörü Anthony Blencowe’a göre “Üreticiler yazıcı kullanımına dayanan ipuçları ve önerileri kullanarak planlanmamış hat duruş süresini önleyebilir ve toplam sahip olma maliyetini düşürebilir.” “Videojet OPTIMiZE aracı, üreticilere yazıcıyla operatör etkileşimini ve yazıcı ortam koşullarını iyileştirmeye ilişkin öneriler sunmanın yanı sıra yazıcı bakımı hakkında rehberlik sağlar.” Çoğu üretim ortamında, hat duruş süresi genellikle makine arızalarından çok operatör hatalarından kaynaklanır. Videojet SIMPLICiTY™ kullanıcı arayüzü, operatör ile yazıcı etkileşimlerini büyük oranda azaltmak, sezgisel, tablet benzeri, 1O inç dokunmatik ekran sayesinde olası kullanıcı hatalarının ortadan kaldırılmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu gelişmiş Kod Güvencesi olanağı, akıllı mesaj oluşturma özelliği ve operatörlerin yalnızca ihtiyaç duydukları seçenekleri görmelerini sağlayan dahili menülere sahip özelleştirilebilir arayüzler sunarak operatör kaynaklı hata olasılığını azaltır. Videojet 158O, çalışma süresini daha da artıran teknolojilerin birleşimine dayanır. Dahili yedek takviye tankı, sıvı kartuşu boşalsa bile yazıcının minimum 8 saat çalışmaya devam etmesini sağlayarak kartuşun normal hat değişimleri veya kapatmaları sırasında değiştirilmesi için operatörlere üretim durmadan önce uyarı verir. Sahada kanıtlanmış, isteğe bağlı Videojet CleanFlow™ teknolojisine sahip delikli püskürtme ucu daha az sıklıkta temizlik gerektirir ve daha uzun çalışma süresi ile tutarlı baskı performansı sağlar. Operatörler ayrıca normal hat kapatmalara uygun öngörülebilir değiştirme aralıkları ve ek hat duruş süresi yaşanmaması için tasarlanan, değiştirmesi kolay Videojet SmartCell™ renk kodlu yazıcı parçalarıyla rutin bakımı da hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir.

Videojet 158O isteğe bağlı VideojetConnect™ Uzaktan Servis ile bir düğmeye dokunarak dahi uzaktan servis imkanları sunar. Operatörler tek bir düğmeye basarak dünyanın en büyük inkjet uzman ağına doğrudan erişim elde ederek anında yardım için Videojet teknisyenini doğrudan üretim hattına bağlar. Bu sanal erişim üreticilerin şirket içi bakım ihtiyaçlarını en aza indirerek daha hızlı sorun gidermelerine ve daha fazla çalışma süresi elde etmelerine yardımcı olabilir.

Sürekli olarak kendi sağlık durumunu analiz edecek şekilde tasarlanan Videojet 158O inkjet yazıcı, planlı olmayan hat duruş süresini minimumda tutma ve günlük yazıcı performansını geliştirip devam eden masrafları düşürmeyi sağlayan kendi yaşamsal belirtilerini izleme özellikleriyle müşterilerin içinin rahat olmasını sağlıyor.Bu içerik 2101 defa okundu.