PLAMAC MARKASI PİGMENT REKLAM GÜVENCESİYLE TÜRKİYE PAZARINDA

PLAMAC MARKASI PİGMENT REKLAM GÜVENCESİYLE TÜRKİYE PAZARINDA
Kalite ve hızdan vazgeçmeden daha uygun bir bütçe ile UV ve UV LED baskı makinesi almak isteyenler için geliştirilen Plamac modelleri, Pigment Reklam ile Türk baskı pazarına geldi. Plamac modelleri teknik donanımları ile rakiplerini oldukça geride bırakıyor.


Kalite ve hızdan vazgeçmeden daha uygun bir bütçe ile UV ve UV LED baskı makinesi almak isteyenler için geliştirilen Plamac modelleri, Pigment Reklam ile Türk baskı pazarına geldi. Plamac modelleri teknik donanımları ile rakiplerini oldukça geride bırakıyor.

Dijital UV baskı teknolojilerinin lider tedarikçisi Pigment Reklam, Türk baskı endüstrisinin maliyet - karlılık taleplerini karşılamak için Plamac markasını Türkiye’ye getirdi. Ağırlaşan rekabet koşulları ve artan yatırım maliyetleri nedeniyle verimli, hızlı ve kaliteli bir baskı için tek kaynaktan çözüm arayan firmalara yanıt veren Plamac, Pigment Reklam’ın teknik servis güvencesiyle pazarla buluşuyor. UV baskı teknolojileri alanında 15 yıllık bir deneyime sahip olan Plamac, UV ve UV LED baskının yapıldığı tüm pazarlara sesleniyor. Plamac ve Pigment Reklam’ın yaklaşık 6-7 aylık bir görüşme sonrasında anlaşmaya vardığını açıklayan Pigment Reklam firma sahibi Serkan Çağlıyan, Türk baskı pazarına eksiksiz bir marka daha kazandırdıklarının altını çizdi. “Plamac, sektördeki tüm makinelerdeki eksiklikleri rahatlıkla giderebilecek güçlü ve donanımlı UV baskı çözümlerine sahip” diyen Çağlıyan; “Plamac’ın flatbed, roll to roll ve hibrid olmak üzere UV ve LED modellerini pazara sunacağız. Bu modeller sorunsuz ve yüksek hızlarda ve verimli çalışma ile, daha yüksek baskı kalitesinde sonuç elde etmek isteyenlerin ilk tercihi olacak” diye konuştu.

Teknik üstünlük kağıtta kalmıyor, hayata geç iyor

Plamac dijital baskı makineleri Ricoh Gen5 ve Koycera baskı kafaları ile donatılmıştır. Özel 4 sıralı Ricoh Gen5 baskı kafalarında vernik ve beyaz uygulama ile renklerin kabartmalı baskıları yapılabiliyor. Ayrıca beyaz ve diğer renkler aynı simetrik hızda baskı imkanına sahip. Caldere RIP sistemine sahip bu makinelerde saatte 14Om2’ye çıkan baskı hızları ve 12OOdpi baskı çözünürlüğü elde edilebiliyor.

Kyocera baskı kafasına sahip modellerde ise, rakiplerinden farklı ve üstün olarak, çift sıra 8 adet kafa kombinasyonu mevcut. Tüm Kyocera baskı kafası donatılmış modellerde Lineer motor ve Lineer magnetic encoder sistem bulunuyor. Yine Caldera RIP sistemini kullanan bu makinelerde saatte 26Om2’ye kadar hızlara ve 24OO dpi’ye kadar baskı çözünürlüğü mümkündür. Plamac baskı makineleri cam, deri, ahşap, forex, folyo, branda, ışıklı kumaş, Barisol, pleksiglass gibi medyalar üzerine yukarıda belirtilen kalite ve özelliklerde baskı gerçekleştirmektedir. LED sistemi kullanımı ile daha çevreci ve enerji dostu olan Plamac modelleri, ayrıca kullandığı boyalarda özel sertifikalara sahiptir.

Plamac’ın Türkiye lansmanı Sign İsta nbul 2O18’de olacak

Serkan Çağlıyan son olarak, Plamac’ın Türkiye lansmanının 2O-23 Eylül tarihleri arasında Sign Istanbul fuarında yapılacağını duyurdu. Salon 14 Stant J22’de Plamac’ın önemli modellerinin ilk kez sergileneceğini belirten Çağlıyan, burada solvent ve tekstil sektöründe ses getirecek ürünlere de yer vereceklerini ifade etti.Bu içerik 1238 defa okundu.