MUTOH LED UV YAZICILARI ESNEK VE SERT MALZEMELERDE İDDİALI

MUTOH LED UV YAZICILARI ESNEK VE SERT MALZEMELERDE İDDİALI
Mutoh’un ValueJet 626UF A2 boyutlu 6 renkli doğrudan nesnelere masaüstü UV yazıcısı ve ValueJet 1638UH LED UV yazıcısı esnek ve sert yüzey baskısı için kullanılıyor.


Geniş formatlı yazıcı üreticisi Mutoh’un ValueJet 626UF A2 boyutlu 6 renkli doğrudan nesnelere masaüstü UV yazıcısı ve ValueJet 1638UH, çift katlı / çift lamba 64 “geniş kaliteli LED UV yazıcısı esnek ve sert yüzey baskısı için kullanılıyor. Mutoh’un devrim niteliğindeki DropMaster teknolojisini bir araya getiren yüksek kaliteli açık ve kapalı grafikler için ödüllü ValueJet X serisi grafik ve tabela yazıcılarını da bu yeni yazıcıların yanında sergiliyor. ValueJet 626UF Masaüstü LED UV Yazıcı Yeni ValueJet VJ-626UF, 6 renkli (CMYK, Beyaz, Vernikli) A2 boyutlu flatbed bir LED UV yazıcıdır. 15O mm (5,9 inç) kalınlığa kadar çok çeşitli katı malzemeler ve nesneler basılabilir. İsteğe bağlı bir döner sistem, ValueJet 626UF’nin 12O mm’ye kadar çapa ve 36O mm’lik bir uzunluğa sahip oval nesnelere baskı yapmasını sağlar. 594 x 483 mm (19 inç x 23,4 inç) boyutunda bir tabla sunan yazıcı, hediye ve gadget’ları, paketleme prototiplerini, ödülleri, özel endüstriyel ürünleri, etiketleri kısa sürede kişiselleştirmeyi hedeflemektedir. 144Ox144O dpi’ye kadar olan baskı çözünürlüklerinde, VJ-626UF yazıcıda, entegre bir vakum sistemi, otomatik ayarlama sistemi ve doğru ortam yerleşimi ve orijin noktası tespitini kolaylaştırmak için bir LED göstergesi bulunur. Yüklenen nesnenin kalınlığı da otomatik olarak ölçülür.

ValueJet 1638UH Hibrid LED UV Yazıcı 165cm genişliğindeki ValueJet 1638UH - Mutoh’un çift kafalı LED UV yazıcıdır ve hız ve kaliteyi bir arada sunuyor. Makine, ısıya hassas, şeffaf ve beyaz olmayan yüzeyler de dahil olmak üzere 15 mm kalınlığa kadar ve sertliği 15 kg’a (rulolar) kadar çok çeşitli katı ve esnek malzemeler üzerine baskı yapabilmektedir. 144O x 144O dpi’ya kadar baskı çözünürlüğü sunan yazıcı, kısa görüş mesafeleri için yüksek kaliteli grafikler üretmek için Mutoh’un benzersiz VOC içermeyen LED UV C, M, Y, K beyaz ve vernik sert veya esnek mürekkeplerini kullanmaktadır. Özel vernik ve kabartma imkânları sayesinde baskılar özel bir şekilde kaplanabilir. ValueJet 1638UH yazıcı, European Digital Press derneği (EDP) tarafından yapılan “2O metrekare / saate kadar en iyi Masaüstü / Hibrit yazıcı” ödülünü kazandı. Uygulama olanakları, ambalaj tasarımları, kişiselleştirilmiş iç mekan dekorasyon, fuar grafikleri gibi yüksek katma değerli grafikleri kapsar.

Flex LED UV Mürekkep Seti

Mutoh yakın bir tarihte, mevcut sabit LED UV mürekkep setinin yanında, ValueJet LED UV yazıcı serisi için özel olarak geliştirilen yeni bir flex LED UV mürekkep seti - C, M, Y, K, Beyaz ve Vernik - getirdi. Ürünü ayrıcılıklı kılan ise mürekkeplerin herhangi bir VOC içermemesidir. Ayrıca hava filtreleme ekipmanı gerekmez. Çevreye hiçbir zararlı ozon üretilmez. Yeni flex LED UV mürekkepleri, Mutoh’un ValueJet Hybrid yazıcı modellerinin uygulama özelliklerini, yüksek kaliteli arkadan aydınlatmalı uygulamalar, net ve beyaz olmayan yüzeylerdeki baskılar ve hatta araç kaplama gibi tipik işaretli uygulamalara doğru genişletecek.

Value Jet X Tabela ve Reklam Yazıcıları

ValueJet X tabela ve reklam yazıcıları, yüklenen alt tabakanın kalınlığı fonksiyonu ile baskı zamanlamasını otomatik olarak ayarlayan Mutoh’un devrim olarak nitelendirilen DropMaster teknolojisini bütünleştirir. Yazıcılar, Mutoh’un orijinal Eco Ultra ve UMS (Evrensel Hafif Solvent) mürekkepleri ile iç mekan ve dış mekan kullanımı için geniş bir yelpazede ticari baskı uygulamaları üretmek üzere yüklenebilir. Mutoh CMYK UMS mürekkepleri, mevcut pazar yerinde dört renkli mürekkep seti için benzersiz olan Pantone renk şemasının % 83’ünü kaplar.Bu içerik 1827 defa okundu.